Özge ile Bilgehan’a muhteşem düğün

Özge ile Bilgehan’a muhteşem düğün

Milliyetçi Hareket Partisinde iki dönem kadın kolları başkanlığı yapan ve partinin çeşitli kademelerinde de görev yapan Alime Yiğit ile öğretmen eşi Nizamettin Yiğit, oğulları Bilgehan’ı, Türk gelenekleriyle evlendirdiler.
Bu haber 2019-06-11 09:12:50 eklenmiş

Hacer-Ahmet Oğuz çiftinin güzel kızları Özge ile Alime- Nizamettin Yiğit çiftinin oğlu Bilgehan’a, kına gecesi düzenlendi.Özge  ve  Bilgehan’ın  yakın arkadaşları ve akrabaları ile dostlarının  katıldığı  kına gecesinde,gelin ve damadın ellerine  kına  yakıldı, avuçlarına  altın koyuldu.

Düğün günü ise, Yeşilyurt Mahallesi 23 Nisan Caddesi’ndeki evlerinin bulunduğu caddede dost ve akrabaların katıldığı düğün yemeğinin ardından, misafirlere hizmet eden kadınlar kuaföre giderek düğüne hazırlık  yaptılar.

Akşam  ise,iş,siyset  ve eğitim camiasından çok sayıda davetlinin  katıldığı düğün 82 Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Hacer-Ahmet Oğuz ve Alime- Nizamettin Yiğit çifti, mutlu günlerini paylaşmaya gelen konuklarını kapıda karşıladılar.
Hasan Dolu Deniz’in çalıp söylediği hareketli parçalar eşliğinde sahneyi  bir an olsun boş bırakmayan  davetliler,  Özge – Bilge çiftine  de  eşlik ettiler.

 Özge ile bir ömür geçirecek olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren damat Bilgehan Yiğit, “Onu çok seviyorum. Onunla hayatımı birleştirdiğim için kendimi şanslı hissediyorum.” Dedi.
Bilgehan’ın duygularını paylaştığını kaydeden Özgehan da, “İkimizde şanslıyız. O benim ben de onun, çok mutluyum.” Dedi.
Sunumlarını emekli öğretmen Nadir Uysal’ın yaptığı  düğünde, tüm davetlilerle  yakından ilgilenen ve her şeyin eksiksiz  olması için çaba gösteren Alime-Nizamettin Yiğit çifti,aileye  Özge’nin katılmasıyla,  iki kız bir  erkek çocuklarının  olduğunu  söyleyerek” mutlu günümüzde  yanımızda olan  tüm akraba ve dostlarımıza  sonsuz teşekkürler.Allah herkese  evladının  mutlu gününü  görmeyi nasip etsin.”  Şeklinde  konuştular.

 

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA