KILINÇ’DAN, SEÇER’E ÇAĞRI

KILINÇ’DAN, SEÇER’E ÇAĞRI

Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Mersin Büyükşehir Belediyesi ile asla kavga içerisinde olmak istemediğini ve birlikte hizmet etmek istediğini söyledi.
Bu haber 2019-06-08 10:36:59 eklenmiş

Anamur’un yıllardır kanayan yarası olan içmesuyu için kısa  bir süre  önce  Ankara’ya giderek  görüşmeler  yaptığını kaydeden Başkan Kılınç; “İller Bankası Genel Müdürlüğü’ne gittim. Su-gözü’ndeki su ile ilgili 15 milyon TL karşılıksız para ayırdıkları  söylendi. Pazartesi günü saat 10:00’da İller Bankası Genel Müdürü’nün yanında olacağım. 7 milyon liralık, eski parayla 7 trilyon liralık asfalt şantiyesi, bunun yanında konkasör tesisi, parke fabrikasını yapmak üzere. İller Bankası Genel Müdürümüz olumlu baktığını söyledi. Pazartesi günü saat 10:00’da yanındayım. Basının ve sizlerin huzurunda,Sayın  Büyükşehir Belediye Başkanıma  Vahap  Seçer’e  sesleniyorum. İller Bankası  Genel  Müdürünü birlikte   ziyaret  edelim, alacağımız  15 milyon lirayı  iki  katına  çıkarmak için güç birliği  yapalım. Hizmetin siyaseti olmadığını gösterelim.
Anamur’un ana programı olan Meski’nin ve kendisine bağlı olan Büyükşehir’e bağlı olan su projesini, haydi hep beraber particilik gözetmeden birlikte çözelim” diye konuştu. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA