CHP İlçe Başkanı Yeşilçayır, uyum içinde çalışacağız

CHP İlçe Başkanı Yeşilçayır, uyum içinde çalışacağız

Cumhuriyet Halk Partisi Anamur İlçe Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Mersin Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon Müdürü ve bağlı birimleri ziyaret etti.
Bu haber 2019-05-30 14:32:10 eklenmiş ve 213 kez görüntülenmiştir.

CHP İlçe Başkanı ve Siyasi Koordinasyon sorumlusu Turabi Yeşilçayır, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in, hizmet anlamında Anamur’u önemsediğini belirterek;  Büyükşehir Belediyesinin sorumluluk alanlarına yapılacak ve yapılmakta olan hizmetlerin takip edeceğini söyledi.
Muhtarlar  araclığı ile  vatandaşların taleplerini  alan,İlçe  Başkanı ve Siyasi  Koordinatör  Yeşilçayır,Büyükşehir  Belediyesinde  çalışanlarla uyum içinde hizmet  vereceklerini  söyledi.
Koordinasyon şube müdürü Mehmet Ünal Erdal’dan çalışmalar hakkında bilgi alan, CHP İlçe başkanı Yeşilçayır ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra, Otogar, İtfaiye,  Hal ve Meski yetkililerini ziyaret etti.

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop