Anamur Belediye'sinden “Gönül Sofrası”

Anamur Belediye'sinden “Gönül Sofrası”

Anamur Belediyesi, ilçe halkını aynı sofrada buluşturmak için iftar düzenledi. Cumhuriyet Alanı’nda gerçekleşen iftar’a binlerce kişi katıldı.
Bu haber 2019-05-20 12:30:15 eklenmiş

 

 

 İftara, Kaymakam Mehmet Kurdoğlu, Garnizon Komutanı Albay Şaban Delioğlu, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, AKParti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek ve Olcay Kılavuz, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü Ener, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Güngör, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, belediye meclis üyeleri, bürokratlar, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile binlerce vatandaş katıldı.
Başkan Kılınç, iftardan önce, alanı  dolduran vatandaşların  masalarına  giderek, hayırlı  ramazanlar  diledi.
Yemek sonrası bir konuşma yapan Başkan Kılınç, “Ramazanlar, birlik ve beraberliğin, bir arada olmanın, paylaşmanın, bütünleşmenin en özel günleridir. Bu vesileyle bizde vatandaşlarımızla birlik beraberlik içinde ekmeğimizi paylaştık. İnşallah Allah daha nice Ramazanlarda bir arada olmayı bizlere nasip etsin, ülkemizin birlik ve bütünlüğü için vesile olsun. Tüm vatandaşlarımızın Ramazan Ayını kutluyorum” dedi.
Kılınç’ın  konuşmasının ardından  AKParti ve  MHP milletvekilleri ile  Toroslar e.belediye  başkanı Hamit Tuna da   yaptıkları konuşmalarda,  vatandaşların   ramazanlarını  kutladılar.
İlahilerin seslendirilmesiyle devam eden program, Kur’an-ı Kerim Tilaveti okunmasıyla son buldu.

 

Mersin  Büyükşehir  Belediye  Başkan Adayı  Hamit Tuna da alanı  dolduran binlerce  kişinin ramaazn ayını  kutladı

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA