DOKTOR YÜCEL’E VEDA YEMEĞİ

DOKTOR YÜCEL’E VEDA YEMEĞİ

Anamur Devlet Hastanesinin başarılı hekimlerinden Op. Dr. Deniz Yücel, 2013 yılından bu yana çalıştığı kurumdan ayrılarak, Özel Anemed hastanesine geçiş yaptı.
Bu haber 2019-05-14 09:49:45 eklenmiş

Meslektaşı  ve aile dostu  Uzm.Dr. Murat Gülener  ve eşi Meltem  Ceren  Gülener’in  de  katıldığı veda  yemeğinde  duygusal anlar  yaşandı.
Poliklinik ve  ameliyat  hemşirelerin ve bazı hekimlerin de  aileleri birlikte  katıldığı  yemekte  konuşma yapan  Uzm.Dr.  Murat Gülener, Dr.Yücel’in  başarılı bir hekim olmasının yanında, iyi  bir kişilik  ve iyi aile  babası olduğunu belirterek;”  sevgili dostum  başarılı  çalışmalarını  bundan böyle  özel hastanede sürdürecek.  Ettiği Hipokrat yemininin hakkını veren Deniz Yücel kardeşimin yolu açık olsun.” dedi.
Op.Dr. Deniz  Yücel ise  yaptığı  konuşmada, meslektaşlarının ve çalışma ekibinin  kendisi için veda  yemeği düzenlemiş olmaları  karşısında  duygulandığı  belirterek,” 6  yıl boyunca  iyi bir ekiple  çalıştığıma  inanıyorum.Meslektaşlarımla  her zaman  uyum  içinde  olduk.Başka  bir kente  gitmiyorum  yine  sizlerle  her zaman  birlikte olacağız, dostluğumuz  nerde olursak olalım devam edecek.” Şeklinde  konuştu.
Konuşmaların ardından müzik eşliğinde eğlenen Sağlıkçılar, Dr.Yücel’e çeşitli armağanlar  verdiler.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA