Anamur Sınav Okulları İlkokulundan Ankara Gezisi

Anamur Sınav Okulları İlkokulundan Ankara Gezisi

Anamur Sınav Okulları İlkokulu öğrenci ve velileri ile gezi düzenledi.
Bu haber 2019-04-19 15:50:19 eklenmiş ve 65 kez görüntülenmiştir.

Konya’da Mevlana Müzesi ziyaret edildi. Öğrenci ve velilerimizin çok ilgisini çekti.
Büyük bir heyecanla Anıtkabir’e gidildi. Anıtkabir ziyaretinde daha önce okul öğretmeni olan sosyal bilgiler öğretmeni Nevzat Zengin rehberliği eşliğinde gezildi. Öğretmenlerin verdiği bilgiler ve görülen her bölüm öğrencilerin ilgisini çekti. Askerlerin nöbet değişimi ilgiyle izlenildi.
Anamur Sınav Okulları Müdürü Muhammed Gümüş;”Ali Kuşçu Gökbilim Merkezi gezimizde önce Evren tanıtıldı. Güneş ve gezegenlerimizdeki sistem hakkında hazırlanan gösteri herkesin çok ilgisini çekti. Her bölüm gezildi. Gezegenlerimiz ile ilgili bilgiler verildi. Astronotların uzayda yaşadıkları ilgiyle izlendi.
Kurucu Meclis ziyaret edildi. Kurtuluş Savaşı ve cumhuriyet dönemi ile ilgili bilgiler verildi.Ankara Kalesi’ne çıkıldı.Rahmi Koç Müzesi gezildi. Geçmişten günümüze teknolojik gelişmeler herkesin ilgisini çekti.
Gezide hiçbir olumsuzluğun yaşanılmaması ve gezinin çok yararlı olmasından öğrencilerimiz ve velilerimiz de çok mutlu oldu.” Diyerek gezi hakkında bilgi verdi.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop