Polisler aileleriyle çocuklar gibi eğlendiler

Polisler aileleriyle çocuklar gibi eğlendiler

Vatandaşların güven ve huzur içerisinde mutlu olduğu, eğlendiği konser, miting, tören, festival ve şenliklerde rahatça gezip eğlenebilsin diye görev yapan güvenlik ve asayişden sorumlu polisler bu kez çocukları ve eşleriyle birlikte kendileri doyasıya, gönüllerince eğlendiler.
Bu haber 2019-04-10 08:24:24 eklenmiş ve 57 kez görüntülenmiştir.
Bu yıl 174’üncüsu kutlanan 10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle 82 Yalçınkayalar Tesisleri’nde güzel bir bahar gününde bir araya gelen Huzurun Yılmaz Savunucuları, piknik havasında güzel saatler geçirdiler. Gelen misafirlere çeşitli ikramların yapıldığı şenlikte, katılımcılara yönelik her yaş grubuna ayrı ödüllü çuval yarışı, halat çekme yarışı düzenlenerek dostluklar pekiştirildi. Omuz omuza halaylar çekerek beraberliklerini ve mutluluklarını dosta düşmana gösterdiler. 
Eğlence sırasında bir konuşma yapan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Güngör; mesai mefhumunun en az olduğu ve fedakarlık üzerine kurulu mesleklerinde eş ve çocukların diğer meslek gruplarında çalışanların eş ve çocuklarına kıyasla daha fazla ihmal edildiğini düşündüğünü, bu şenliği herkesten çok polis, eş ve çocuklarının hak ettiğini belirterek, meslektaşlarına ve ailelerine sağlık, mutluluk, huzur ve başarı dolu günler temennisinde bulundu.
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop