Şekerbank'tan Tarım Sektörüne Büyük Destek...

Şekerbank'tan Tarım Sektörüne Büyük Destek...

Şekerbank, Tarım krediler başta olmak üzere müşterilerine özel krediler sunmaya devam ediyor.
Bu haber 2019-04-03 22:50:55 eklenmiş ve 98 kez görüntülenmiştir.

Ülkenin dörtbir yanında Şekerbank şubelerinde olduğu gibi Anamur şubesinde de, Tarımsal üreticilerin yıllık tarımsal faaliyetlerini  sürdürebilmeleri için ihtiyaç duydukları tarımsal girdilerin finansmanında kısa vadeli kredilerle hızlı çözümler sunmaya devam ediyor.
Şekerbank Anamur Şube Müdürü Muzaffer Anıl Canatan,
Tarımın finansmanı amacıyla çiftçiler tarafından kurulan, 1953 yılından bu yana üç nesildir Tarım Bankacılığı faaliyetini sürdüren Şekerbank’ın, çiftçiye sunduğu bankacılık hizmetlerinin önemine dikkat çekerek,
“ Şekerbank Anamur Şubesi olarak, üreticilerimizin en uygun kredilerle tarımsal çalışmalarını  daha kapsamlı bir şekilde  sürdürebilmelerine  katkı sunmaya devam ediyor.
Özellikle  hasat zamanı öncesinde çiftçilerimizin,  tohum, gübre, zirai ilaç,mazot,fide,sera örtüsü,işçilik,ısıtma,aydınlatma gibi her türlü  tarımsal  girdi ile bireysel diğer  ihtiyaçları  bu kredi ile karşılama  imkanı  bulacaklar.Kredinin en önemli ve avantajlı  özelliği ise iki(2) yıla  varan  vade fırsatı sunulması.Ayrıca  taksitler  hasat  sonrası  zamanlarda,üreticilerimizin  gelirine  göre  ayarlanmakta. Bankamız, üreticilerimizi düşünerek zor zamanlarda ve nakit’e ihtiyaç duydukları zaman avantajlı tarım kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. Portföy yöneticimiz Soner Yorulmaz ile birlikte, üreticilerimizi iş yerlerinde ziyaret ederek kampanyamız hakkında bilgilendirme yapıyoruz,  üreticilerimizi de şubemizde misafir ederek, tarım kredileri hakkında bilgi paylaşımında bulunmak istiyoruz.” Diye açıklamalarda bulundu.

 

ETİKETLER : Şekerbank
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop