CHP KONVOYU ANAMUR’U SALLADI

CHP KONVOYU ANAMUR’U SALLADI

CHP Anamur ilçe başkanı Turabi Yeşilçayır ve yönetim kurulu üyeleri,,Belediye Başkan adayı Durmuş Deniz,Belediye meclis üyesi adayları, ,parti üyeleri ve vatandaşların katıldığı konvoy Anamur’u adeta salladı.
Bu haber 2019-03-25 12:04:43 eklenmiş ve 164 kez görüntülenmiştir.

CHP´nin adayı Durmuş Deniz eşi Derya Deniz, CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel İl Başkanı Adil Aktay, Parti Meclisi Üyesi Fatma Güner,CHP  Anamur İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır, meclis üyesi adayları konvoyda Anamur halkını selamladılar.
Belediye Yıldız Düğün salonunda yapılan genişletilmiş toplantıda, Durmuş Deniz ve Eşi Derya Deniz´e olan yoğun ilgi dikkat çekti. CHP´nin gençlik kolları dikkat çekici bir hazırlık yaparak aday Durmuş Deniz’i tezahüratlar içinde karşıladı.
CHP Anamur İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır, Anamur´da Durmuş Deniz´e, Mersinde de Vahap Seçer´e Anamur´dan destek istedi.
Aktay yaptığı konuşmada “Biliyorsunuz. Demokrasi dışı, hukuk dışı, ayak oyunlarıyla, büyükşehirde bir belediye başkan adayımız, yarış dışına itildi. Bunun kabul edilebilir bir tarafı yok. En ideali, en doğrusu, üç adayında demokrasi ve hukuk kuralları içinde yarışmasıydı. Ama maalesef işi buna kadar vardırdılar. 31 Martta halkçı belediye başkanlarımızla, onların çok doğru projeleriyle, doğru adaylarımızın doğru projeleriyle, Anamur’da da yeni bir başlangıç yapacağız.” Şeklinde konuştu.
CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel konuşmasında ”Ülkemizde barış huzur ve refah içerisinde yaşamaları için yerel yönetimlerde, yerel iktidarda refah, huzur ve barış içerisinde, insanlarımızın bir birinden rahatsız olmadığı, ötekileştirmediği bir Türkiye vaad ediyoruz.” İfadelerini kullandı.
CHP Parti Meclisi üyesi Fatma Güner ise kadın erkek eşitliğine değinerek, “Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın var” sözü ile alkış aldı.
Projelerini anlatan Durmuş Deniz, bir projeyi hayata geçirmeden kent konseyinin görüşünü alarak katılımcı belediyeciliği ön planda tutacaklarını söyledi. Sosyal Demokrat Belediyeciğin gereklerini uygulayacaklarının altını çizen Durmuş Deniz, belediyede işini yapanlarla hiçbir şekilde problem yaşamayacaklarını kaydetti.

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop