AK Parti İlçe Başkanı Yılmaz,”Bizim Adayımız Hidayet Kılınç”

AK Parti İlçe Başkanı Yılmaz,”Bizim Adayımız Hidayet Kılınç”

Cumhur İttifakı MHP Anamur Belediye Başkan adayı Hidayet Kılınç seçim çalışmalarına Ak parti ve MHP İlçe teşkilatlarıyla ve ortak oluşturulan meclis üyesi adaylarıyla birlikte devam ediyor.
Bu haber 2019-03-23 09:09:25 eklenmiş ve 159 kez görüntülenmiştir.

Kılınç, bir yanına Ak parti Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz ve Yönetimini bir yanına da MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük ve Yönetimin alarak seçimlere uyumlu bir şekilde hazırlanıyor.
Cumhur İttifakı MHP Anamur Belediye Başkan adayı Hidayet Kılınç ve ekibi güne Akine mahallesinde Cuma namazı ve sonrasında mahalle toplantısıyla başladı. Akşam da Güneybahşiş , Kaşdişlen ve Köprübaşı mahallerinde toplantı yaptı.Bu mahallerde yapılan toplantılarda konuşan Ak parti Anamur İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz,” Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Bilge Lider sayın Devlet Bahçeli’nin milletimizin bekası için Cumhur İttifakı’nı oluşturmuşlar,Mersin Büyükşehir Belediyesi için sayın Hamit Tuna’yı,Anamur Belediye Başkanlığı için sayın Hidayet Kılınç’ı aday olarak göndermişlerdir .Belediye meclis üyelerimiz de ortak oluşturulmuştur.Cumhur İttifakı gereği seçimlere MHP amblemi altında giriyoruz.Bu seçimlerde Ak partinin amblemini aramıyoruz.Büyükşehirde ,Anamur Belediyesinde ve meclis üyelerinde MHP’nin amblemi olan üç hilale mührü vuruyoruz.Verin Cumhur İttifakı’na oyları Anamur’a ve Mersin’e iktidar eli değsin.Ben iktidar partisinin temsilcisi olarak ve Hidayet Kılınç da  yerel iktidarın temsilcisi olarak birlikte Anamur’u hizmete doyuralım.”dedi.
Kılınç,” Yüz gündür Anamur’u adım adım dolaşıyoruz.”
Cumhur İttifakı MHP Anamur Belediye Başkan adayı Hidayet Kılınç da adeta mitinge dönüşen mahalle toplantılarda yaptığı konuşmalarda,”Yüz gündür Anamur’u adım adım dolaşıyoruz. Anamurlu dertli ,hizmet alamamaktan dertli.Anamur’un bütün problemlerini tespit ederek projelerimizi hazırladık.
Kılınç,”Projelerimizin hepsi hayata geçirilebilecek projelerdir”
Projelerimizin hepsi hayata geçirilebilecek projelerdir.seçildiğimizde 4 G diye adlandırdığımız yani 1.Gücümüz Anamur belediyesin gücü; 2.Gücümüz Mersin Büyükşehir Belediyesinin Gücü;3.Gücümüz Genel İktidarın Gücü,4.Gücümüz Milletvekiliği Gücümüz işte size Anamur’u hizmete doyuracak 4 G projemiz.”dedi.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop