Çarıklar Gençliğinden Hidayet Kılınç’a Destek

Çarıklar Gençliğinden Hidayet Kılınç’a Destek

Cumhur İttifakı MHP Anamur Belediye Başkan adayı Hidayet Kılınç’ı MHP Anamur İlçe Teşkilatında ziyaret eden kalabalık bir gruptan oluşan Çarıklar mahalleli gençler desteklerini Hidayet Kılınç’a bildirdiler.
Bu haber 2019-03-21 09:23:24 eklenmiş ve 177 kez görüntülenmiştir.

Hidayet Kılınç, Çarıklar mahallesinden gelen gençlerden oluşan kalabalık grubu görünce hem sevindi hem de duygulandı.Parti binasının salonunda gençlere seslen Hidayet Kılınç,”Karşımda Çarıklar mahallesinden  gençlerimizi görünce çok mutlu oldum.Partimizin salonu çok büyük olmasına rağmen salonumuzu tamamen doldurdunuz.Ben gençlerimizin desteğini çok önemsiyorum.Sizler ülkemizin,Anamurumuzun ve Çarıklarımızın geleceğisiniz.Çarıklar’a ve Anamur’a hizmet yaparken siz gençlerimizin de görüşünü her zaman alacağım.Beni bir abi gibi görüyorsunuz.Doğrudur ben sizin abinizim.
Her zaman sizlerle hep gurur duydum,Çarıklar benim köyüm dedim.Eksiklerinizi,problemlerinizi araştırdım.Yollarınız bozuk,su probleminiz var,kanalizasyon probleminiz var,gençlerin spor yapabileceği ve kültürel faaliyetlerini yapabileceği alanlara ihtiyaç var.İnşallah belediye başkanı olduğum da Çarıklar hizmete doyacak.Tüm sorunlarınızı çözeceğim. Bu büyük desteğiniz için teşekkür ediyorum.”dedi.

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop