Sevgi Deryası Kreş Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü Açıldı

Sevgi Deryası Kreş Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü Açıldı

Anamur’da 2005 yılından bu yana 0-6 yaş grubu çocuklarına hizmet veren Sevgi Deryası Kreş Gündüz Bakımevi bünyesindeki Çocuk Kulübü düzenlenen törenle açıldı.
Bu haber 2019-03-20 11:59:53 eklenmiş ve 101 kez görüntülenmiştir.

Çocuk Kulübünün açılış törenine 21.dönem MHP Mersin Milletvekili ve Cumhur İttifakı Adayı Hidayet Kılınç ve eşi Aysel Kılınç, Milli  Eğitim  Müdürü  İlyas Mercan, Esnaf  ve Sanatkarlar Odası  Başkanı  Ahmet Çetin, Esnaf  Kefalet  Kredi  Kooperatifi Başkanı  Ahmet  Özdemir,MHP  İlçe  Başkanı  Adnan  Gübbük, CHP  Belediye  Başkan  Adayı  Durmuş  Deniz’in eşi Derya  Deniz  ve  CHP İlçe  yönetim kurulu üyeleri ile çok  sayıda  veli  katıldı.
Akarca mahallesinde 3 katlı bir binada hizmet veren Sevgi Deryası Kreş Gündüz Bakımevi kurucu müdürü Gülşen Tatar, velilerden gelen talep üzerine Çocuk Kulübünü açtıklarını söyledi.
Kreşin açılış kurdelesini Milletvekili Başer ve il yöneticileri birlikte kesti. Kreşi gezen il yöneticileri modern bir kreşi hizmete açmaları nedeniyle kreş yetkililerini tebrik etti.
Sevgi Deryası Kreş ve Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kulübü Kurucu Müdürü Gülşen Tatar, kaliteli hizmeti sunmanın gayreti içinde olacaklarını belirterek, “anne-babaların çocuklarını rahatlıkla gönderebilecekleri modern fiziki imkan, eğitim kadromuz ve etkinliklerle hizmet vereceğiz. El sanatları, spor, değerler eğitimi, halk oyunları, drama, müzik ve okul öncesi öğretmenleri ile hizmet veriyoruz. Profesyonel ve özverili bir eğitim kadrosu ile yolumuza başladık. Sadece çocukların bakıldığı bir kreş olmaktan ziyade sosyal ve kültürel etkinliklerle çocuklara bilgi ve bereci kazandırmak istiyoruz.”  Diye  konuştu.
Dualarla açılan  çocuk kulübünü  gezen  davetliler,hayırlı olsun  temennisinde  bulundular.

 

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer ANAMUR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop