Kılınç, Bozyazı’ya Piknik Yapmaya Giden Anamurluları Ziyaret Etti

Kılınç, Bozyazı’ya Piknik Yapmaya Giden Anamurluları Ziyaret Etti

21.Dönem MHP Mersin milletvekili ve Cumhur İttifakı MHP Anamur Belediye Başkan adayı Hidayet Kılınç seçim çalışmalarına son hızla devam ediyor.Hidayet Kılınç, çalışmalarının bir bölümünde Bozyazı-Barınak Piknik Alanına giderek vatandaşlarla sohbet etti.Güneşli güzel bir Pazar gününü değerlendirmek isteyen Anamurlular,Bozyazı-Barınak’ta piknik yaptılar.
Bu haber 2019-03-18 12:56:11 eklenmiş ve 85 kez görüntülenmiştir.

Anamur’un en önemli eksiği olan piknik  yeri olmamasından dolayı komşu ilçemiz olan Bozyazı-Barınak Piknik Alanına giden Anamurlular karşılarında Cumhur İttifakı Anamur Belediye Başkan adayı Hidayet Kılınç’ı görünce hem sevindiler hem de Anamur’da piknik alanı istediler.
VATANDAŞLAR: ANAMUR’DA PİKNİK ALANI YOK
Vatandaşlar,”Anamur’da piknik yapabileceğimiz bir yer yok, bunun için komşu ilçemiz Bozyazı’ya geliyoruz. Burası da yazın her gün kalabalık, bugünlerde de hafta sonları çok kalabalık oluyor. Sabah erken saatlerde gelemezsek burada yer bulamıyoruz. Projelerinizdeki piknik alanlarıyla ilgili projeleriniz çok güzel. Biran önce hayata geçirilmesi gerekiyor.”dediler.
KILINÇ:BİZİM BU SORUNU ÇÖZECEK DÖRT TANE PROJEMİZ VAR
Anamur Belediye Başkan adayı Hidayet Kılınç vatandaşlara yaptığı açıklamada,”Anamur’da piknik alanı olmamasından dolayı Anamurluların Bozyazı’ya pikniğe gelmesi bizi üzüyor.Bizim projelerimizde Anamur’a yıllarca yetecek piknik alanlarıyla ilgili projeler var.Görüyorum ki burada piknik yapan vatandaşların tamamına yakını Anamurlu.Bu sorunu çözecek dört tane projelerimiz var.Dragon köprüsünden denize kadar olan bölümü DSİ ile ıslah ederek dinlenme,restorant piknik alanı yapılacak.sahil projemizde doğa ile uyumlu halka açık engelli plajı,aktivite alanları,kafeteryası, sergi alanı,bisiklet yolu olan projeyi hayata geçireceğiz.Radar tepesinde sosyal,kültürel donatılarla seyir terasları eşliğinde Anamur’a Millet Parkı kazandıracağız.Yaylalarımıza giden vatandaşlarımızı da düşündük.Yayla turizmi başlatacağız.Torosların temiz havası eşsiz manzarasını Yörük kültürüyle beraber yerli ve yabacı turizme açacağız.Bizim projelerimiz Anamur’un gerçek ihtiyaçlarından doğmuştur.Bazıları gibi hayali projelerle vatandaşlarımızı kandırmıyoruz.”dedi.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop