Hidayet Kılınç’a Toroslar’da Muhteşem Karşılama

Hidayet Kılınç’a Toroslar’da Muhteşem Karşılama

Hidayet Kılınç’a Toroslar’da Muhteşem Karşılama 21.Dönem MHP Mersin milletvekili ve Cumhur İttifakı MHP Anamur Belediye Başkan adayı Hidayet Kılınç seçim çalışmaları kapsamında Anamur’un uzak mahallerini ziyaret etti.Toroslar dağının zirvesinde olan Çaltıbükü-Dibek,Sugözü,Boğuntu ve Çukurabonoz mahallerini ziyaret etti.Mahalleliler Hidayet Kılınç ve ekibini mahallerinde görünce çok sevindiler.
Bu haber 2019-03-15 14:59:22 eklenmiş ve 192 kez görüntülenmiştir.

Mahalle sakinleri,”Buralar uzak yerler,seçmen sayısı da az olduğu için pek uğrayan olmaz.Fakat Hidayet Kılınç başkanımız buralara gelerek  bizleri  onurlandırdılar.Biz O’nu bekliyorduk.Bizi yanıltmadı,Allah razı olsun,Allah yolunu açık etsin.”dediler.
Toplantılar okulların önlerinde yapıldı.Toplantılarda konuşan Cumhur İttifakı MHP adayı Hidayet Kılınç,”Yerinde oturan bir belediye başkanı olmayacağım.Uzak yakın demeden hep hemşehrilerimizin yanında olacağım.Bizleri buralarda coşkuyla karşıladınız.Görüyorum bize desteğiniz tam.Allah sizlerden razı olsun.Mahallerimizin sorunlarını muhtarımız ve sizlerle görüşerek tesbit ettik.Her zaman sizlerin yanında olacağız.Bizi bağrınıza bastınız.Ak parti İlçe Başkanım ve Ak parti Teşkilatı yanımda . Genel iktidar ve yerel iktidarla bir olup Anamur’u hizmete doyuracağız inşallah.”dedi.
Ak parti Anamur İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz yaptığı konuşmada,”Cumhur İttifakı adayımız Hidayet Kılınç’ın yanındayız,ortak adayımızdır.Akpartimize oy veren hemşehrilerimiz bizim de adayımız olan Cumhur İttifakı MHP Anamur Belediye Başkan adayı Hidayet Kılınç’a oy verecekler inşallah.Oy vermeye gittiğiniz de oy pusulasında Akparti’nin amblemi olmayacak.MHP’nin amblemi olan üç hilale oy vereceğiz. Yıllar sonra Anamur’a iktidarın hizmetleri damga vuracak.Bu kalabalık, bu coşku onu gösteriyor.”dedi. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop