Karalarbahşişliler yeri göğü inletti

Karalarbahşişliler yeri göğü inletti

Kılınç’ı sevgi gösteriyle karşılayan Karalarbahşiş’liler,AkPartilileri ve MHP’lileri bağrına bastı..
Bu haber 2019-03-12 15:24:24 eklenmiş ve 354 kez görüntülenmiştir.

Babasının rahatsızlığı nedeniyle kısa süre  seçim çalışmalarına  ara vermek  zorunda kalan Cumhur İttifakı Adayı  Hidayet  Kılınç, Belediye  Meclis Üyesi 1.sıra kontenjan adayı  Kazım Kılınç’ın köyünde yoğun  bir kalabalık  tarafından  coşkuyla  karşılandı.
Havai  fişek gösterileri  ve kurban kesilerek  karşılanan Belediye  Başkan Adayı Hidayet   Kılınç, AKParti İlçe  Başkanı  M.Feyzullah  Yılmaz,
MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük, AKParti  Kadın Kolları ve  Belediye  Meclis Üyesi  Adayı  Funda Cop, MHP Kadın  Kolları Başkanı  Alime Yiğit, Belediye Meclis Üyesi Adayları  ve  partililer,Karalarbahşiş ilkokulu bahçesine sığmayan kalabalığın alkışları  ve sloganları  eşliğinde  vatandaşları selamladılar.
Karalarbahşiş Muhtarı Murat Aydın’ın  hoş geldin  konuşmasının  ardından,MHP İlçe  Başkanı Adnan  Gübbük,Karalarbahşiş halkına  gösterdikleri  samimi  karşılama için teşekkür etti.
AKParti İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz da yaptığı konuşmada, Cumhur İttifakı Adaylarını seçtirmek için tüm güçleri ile çalıştıklarını belirterek,  Mersin Büyükşehirde Hamit Tuna’yı, Anamur’da Hidayet Kılınç’ı  ve diğer ilçelerde de  kazanacaklarını  söyledi.
Hangi siyasi görüşten olursa olsun,  Cumhur İttifakı Adaylarının oylarına talip olduklarını kaydeden Yılmaz,”Geçmişte  hangi partiye yada  adaya oy vermiş olursanız olsun, 31  Martta  sandıkta  oylarınızı  İttifak adaylarına  verirken gönlünüz rahat olsun. Biz sizlere  güveniyoruz,sizlerde  adaylarımıza  ve bizlere  güvenin.”  Dedi.
Daha  sonra  Belediye  Meclis Üyesi  Hatice Bozkurt Kutlutürk,görseller eşliğinde  gerçekleştirilecek  projeler  hakkında   detaylı bilgi  paylaşımında bulunuldu.
Belediye  Mecli Üyesi adayı  Türkan  Kasapoğlu ise yaptığı  konuşmada,  Hidayet Kılınç  ve ekibinin  Anamur’a, kimseyi ötekileştirmeden  hizmet vereceğini söyledi.
AKParti  ve  Ülkü  Ocakları gençlerinin’ Anamur  Hidayet’e  Erecek”  ve “
Başkan Hidayet, Anamur Vilayet” sloganları arasında  kürsüye  çıkan  İttifak Adayı  Hidayet  Kılınç da,” sizlerin  yaşadığı   sorunları biliyorum. Hizmet anlamında  tüm ihtiyaçlarınızı gidereceğiz.
HERKES İŞİNE BAKSIN
 
Me
vcut başkan projelerimizi çaldı diyormuş, sen 10 yıldır burada değil miydin? Senin elini tutan mı vardı? Sen neden yapmadın?.
Üç gün Ankara’ya gittim babam hastaydı, doktor acil ameliyat için Ankara’ya çağırdı. Babamı götürdüm. Gitmeden bir gün önce de teşkilatlarımızla, muhtarlarımızla yemek yedik orada da söyledim. Ama birileri arkamdan dedikodu uydurmuşlar, kadınlar elerinde broşürler  kapı kapı dolaşıp hem broşür dağıtıyorlar hem de “Hidayet Kılınç’ın parası yok kaçtı gitti Anamur’da seçimi kazanamayacak ” diyorlarmış.
Ey belediye başkanı 10 senedir Anamur’da Belediye Başkanısın Anamur’un yolunu yapmamışsın, suyunu yapmamışsın, piknik alanını yapmamışsın şimdi bana çamur atıyorsun. Çamura çekmeye çalışıyorsun. Ben seni muhatap almıyorum sen Anamur’da Şehrül  Emin olmadığın sürece seni muhatap almıyorum.
Diğer aday, başarılı bir iş adamı olabilir, kimsenin malında mülkünde parasında gözümüz yok, Allah daha çok versin. Siyasette  çalacağın kapıyı  çalmak ve iş  bitirmek  farklı bir şey.”  Diye konuştu.
4G Gücümüzle Geliyoruz
4G’ye de açıklık getiren  İttifak Adayı  Hidayet Kılınç,
Biz gerçek hizmetlerle geliyoruz, hepsi hemşerilerimizin ihtiyacı olan hizmetler laf olsun diye vaad etmiyoruz çünkü yarın yine sizlerle yüz yüze bakacağız. Hizmetleri nasıl yapacağız? 4G gücümüzle yapacağız.
AKParti ilçe başkanımızı da MHP ilçe başkanımızı da yanıma alarak Ankara’ya gideceğiz. Bakanlarla görüşüp hizmetleri koparmadan gelmeyeceğiz. Yıllardır Ankara’dayım memuriyet yaptım bürokratlık yaptım sizlerin desteğinizle Milletvekilliği yaptım hangi hizmet nereden alınır, hangi ödenek hangi müdürlükten çıkartılır iyi bilirim.

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop