Deniz” yenilikçi çözümlerle geliyoruz”

Deniz” yenilikçi çözümlerle geliyoruz”

CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz, mahalle toplantılarında projelerini anlatmaya devam ediyor.
Bu haber 2019-03-12 12:38:34 eklenmiş ve 105 kez görüntülenmiştir.

CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Deniz,31 Mart'tan itibaren Anamur için hazırlanan yerel projeleri seçmenlere görseller eşliğinde anlatarak, desteklerini talep ediyor.
Eşitlikçi bir anlayış ve yaratıcı, yenilikçi çözümlerle Anamur’u her anlamda canlı, güvenli ve huzurlu bir ilçe haline getireceğini belirtti.
Konuşmasında verdiği sözleri yerine getireceğinin sözünü de veren Deniz, tarım  kenti olan  Anamur’u  Anamurlularla  birlikte  yöneteceklerini  sözlerine ekledi.
Gönüllülerin saha çalışmalarına yoğunlaştığını da kaydeden Deniz,”gönüllülerden  oluşan ekipler  saha çalışmalarına hı kesmeden  devam ediyorlar. Belediye Başkanlığı dönemimizde gerçekleştireceğimiz projelerimizin yer aldığı el kitapcıklarını  seçmene  ulaştırarak, oylarına  talip oluyorlar.1  Nisan da  “Martın  Sonu Bahar”  olacak.”  Dedi.


CHP  Belediye  Başkan Adayı  Deniz  Esnaf  ziyaretlerine devam ediyor

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop