Cumhur İttifakı Kadınlarından Birlik Mesajı

Cumhur İttifakı Kadınlarından Birlik Mesajı

Cumhur İttifakını oluşturan AKParti ve MHP Kadın Kolları ve gönüllü partililer, 8 Mart Emekçi Dünya Kadınlar gününde sabah kahvaltısında buluştular, ardından sağlık kuruluşları başta olmak üzere cadde ve sokaklarda kadınlara çiçek vererek, kadınlar günlerini kutladılar.
Bu haber 2019-03-08 16:49:56 eklenmiş ve 84 kez görüntülenmiştir.

Efsane retaurantta kahvaltıda buluşan Cumhur İttifakı  Kadınlarına, AKParti İlçe  Başkanı M.Feyzullah Yılmaz, MHP İlçe  Başkanı  Adnan Gübbük, Belediye Meclis  Üyesi  Adayları da  eşlik etti
 Kadınların,
hoşgörü, sevgi ve fedakarlığı temsil ettiğini  belirten  MHP İlçe  Başkanı Adnan Gübbük, kadınların, geleceğin  teminatı  toplumun  temel taşları olduğunu belirterek,”başta tüm şehit anneleri ve eşleri olmak üzere her zaman yanımızda olan tüm fedakar kadınlarımızın ve attığım her adımda bana güç veren eşim ve kızlarımın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum" ifadelerini kullandı.
AKParti  İlçe Başkanı   M.Feyzullah  Yılmaz da, bir toplumun gelişme düzeyinin en önemli göstergeleri özgüvenli, üretime katılan kadınlar olduğunu  kaydederek,  “Bugün bilimden sanata, spordan iş hayatına kadar pek çok alanda üstün başarı gösteren kadınlarımız, kadınların annelik vazifesi dışında ülkenin güçlü yapısında dinamo etkisi gösterdiğini kanıtlamaktadır. Onların hayatın her alanında daha etkin rol alması, hak ettiği değeri görmesi ve yaşamımızda daha fazla söz sahibi olması için toplumun her ferdine görev düşmektedir.
Bizi biz yapma hedefinde yüreklerindeki sevgi ve şefkati hiç bir karşılık beklemeden veren tüm annelerimizi ve kadınlarımızı en kalbi duygularla selamlıyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum" diye konuştu.
MHP  Kadın Kolları  Başkanı  Alime  Yiğit  ise, Hayatın her anında fedakarlığın ve duyarlılığın sembolü olarak nitelediği kadınların, yetiştirdikleri nesillerle de geleceğin şekillenmesinde önemli rol oynadığını belirterek,” Bizler  bir ve  diri olmalıyız ki,  çalışmalarımızda  da verimli olalım. Sizlerden ricam  31 Mart  akşamına kadar  gücümüzü  kaybetmeyelim. Eğer ki  çalışmalarımızın  karşılığını  almak istiyorsak, her zamankinden  daha fazla dayanışma  içinde olalım. Olalım ki 1 Nisan sabahında  gülen  taraf bizler olalım.” Diyerek, tüm kadınların kadınlar gününü kutladı.
AKParti  Kadın Kolları  Başkanı ve  Belediye Meclis Üyesi Adayı  Funda  Cop da yaptığı konuşmada, geçmişten günümüze  kadının toplumdaki önemine  dikkat çekerek,” Zengin medeniyetimizin inşasında en az erkekler kadar kadınlarımızın da rolü ve emeği çok büyük olmuştur. Dün olduğu gibi bugün ve  sonrasında da  ülkemizin  güçlü kadınlara  ihtiyacı  olduğunun  bilincindeyiz. Bu vesileyle tüm kadınlarımızın bu özel gününü kutluyorum.” Dedi.
Konuşmaların ardından salonda bulunan Cumhur İttifakı gönüllü kadınlarına kırmızı gül dağıtıldı.Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop