Başkan Türe’“Anamur Bizi, Biz Anamur’u İYİ Biliriz”

Başkan Türe’“Anamur Bizi, Biz Anamur’u İYİ Biliriz”

Anamur Belediye Başkanı ve İYİ Parti Anamur Belediye Başkan adayı Mehmet Türe Mahalle Toplantıları startını Emirşah Akarca Mahallesinde vermesinin ardın, Mahalle toplantılarına devam ediyor.
Bu haber 2019-03-07 12:02:11 eklenmiş ve 98 kez görüntülenmiştir.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin yanı sıra İYİ Parti İlçe Başkanı ve Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı mahalle toplantıları deyim yerindeyse adeta şova dönüştü.
Yüzlerce kişinin katıldığı Mahalle toplantılarında mahalle sakinleri Başkan Mehmet Türe’ye, davul, zurna, meşale ve sloganlar eşliğinde karşılayarak sürpriz yapıyor.
Programı görseller eşliğinde sunum gerçekleştiren Başkan Mehmet Türe, ilk etapta 10 yılda gerçekleştirdiği projeleri, devam eden projeleri, planlanan projeleri anlattı.
Başkan Türe son günlerde adayların gündeminde olan içme suyu konusuna açıklık getirdi. Başkan Mehmet Türe “Anamur’un içme suyu sorunu yok. Yazın kuraklıktan kaynaklı yer altı sularının çekilmesi ile kısa bir süre sorun yaşandı, o süreçte de 5 ayrı kuyudan su çekerek sorunu çözdük. İlçe genelinde ise 228.000 metre içme suyu boru hattı yenilendi. Tabi ki Anamur’umuz daha kaliteli bir suyu hak ediyor, o yüzden de Sugözü’nden Anamur’a içme suyu projemiz hazır, yakın zamanda ihaleye çıkacak. “ dedi.
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe konuşmasının sonunda “Sevgili hemşerilerim, ben seçime 3 ay kala takım elbise kravatla gelip düğününüzde, bayramınızda şov yapmıyorum. Ben 10 yıldır, iyi gününüzde kötü gününüzde, düğününüzde, kuran’ınızda hep yanınızda oldum. Anamur’da temas kurmadığım hiçbir vatandaşımız kalmamıştır. Anamur Bizi, Biz Anamur’u İYİ Biliriz.”. diye  konuştu.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop