Cumhur İttifakı Adaylarından Gövde Gösterisi

Cumhur İttifakı Adaylarından Gövde Gösterisi

Toroslar Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Anamur’a gelerek önce mensubu bulunduğu MHP ilçe teşkilatını daha sonra AKParti’yi, ardından da kent merkezinde, Ören ve Çarıklarda seçim iletişim merkezlerinin açılışını yaptı.
Bu haber 2019-03-04 11:11:44 eklenmiş ve 273 kez görüntülenmiştir.

MHP İlçe Binasında, Anamur Cumhur İttifakı Adayı Hidayet Kılınç, İlçe Başkanı Adnan Gübbük, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan Tuna,  esnaf ziyaretlerinde de  bulundu.
Seçim İletişim Merkezinin açılında konuşan Cumhur İttikaının İlçe Başkanları Adnan Gübbük ve M.Feyzullah Yılmaz,  Mersin Büyükşehir ve  13 İlçeyi alacaklarına  inandıklarını belirterek, Anamur’da  Hidayet Kılınç’ın  Belediye  Başkanı olacağını ve  Anamur’un  hizmete  doyacağını  söylediler.
Cumhurittifakı Adayı Hidayet Kılınç  da  yaptığı konuşmada;

Mersin’in  Cumhurittifakından yana  karar  verdiğini  gördüğünü  belirterek, Anamur’un  da kararını  verdiğini söyledi.
Kılınç; “Anamur kararını vermiş, ne oyun yaparlarsa yapsınlar, ne tezgâh kurarlarsa kursunlar inşallah Anamur’da da, Mersin’de de 13 ilçede de bu seçim Cumhur ittifakının olacaktır Allah’ın izniyle. Öyle bir kenetlendik, öyle bir birliktelik sağladık ki Allah’ın iziyle bu birliktelik Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi mezara kadar gidecek.
Bizler büyükşehir yasasını bilen insanlarız. Bu nedenle bizler Anamur belediye başkanı olarak yapabileceklerimizi hemşerilerimize söz veriyoruz, Anamur belediyesi olarak yapamayacaklarımızı büyükşehir belediyesinin yapacağı hizmetleri de siyasette 20 yıldır birlikte yürüdüğümüz Sayın Hamit başkanım adına söz veriyoruz.”  Dedi.
4 G’ye açıklık getirdi
Kılınç”
Bizim 4G gücümüz var diyoruz birinci gücümüz Anamur belediyesinin gücü ikinci gücümüz büyük şehrin gücü, üçüncü gücümüz iktidarın, hükümetin gücü, dördüncü gücümüz ise yıllardır bürokraside çalıştık milletvekili yaptık, tecrübemizin gücü diyor ve 4G ile Anamur’u hizmet anlamında uçuracağız.” Dedi.
Çarıklar’da  Cumhurittifakı  Rüzgarı Esti
Akşam da  Çarıklar Mahallesinde  Seçim iletişim bürosunun  açılışını  yapıldı.

Çarıklar’da konuşan Cumhur İttifakı MHP Anamur Belediye Başkan adayı Hidayet Kılınç,”Maşallah şu kalabalığa bak.Çarıklar bu işi bitirmiş.Bu kalabalık bunu gösteriyor.Her zaman sizlerle hep gurur duydum,Çarıklar benim köyüm dedim.Eksiklerinizi,problemlerinizi araştırdım.Yollarınız bozuk,su probleminiz var,kanalizasyon probleminiz var.İnşallah belediye başkanı olduğum da Çarıklar hizmete doyacak.Bu meydanda açıklıyorum.Tüm sorunlarınızı çözeceğim. Anamur Belediyesini çok borçlandırmışlar. Biz Büyükşehir Belediyesinin gücü ve genel iktidarın gücü ve benim devlet tecrübemle Anamur’un bütün problemlerini çözeceğiz. On yıldır Çarıklar’ın sorunları çözemeyenlere ve devlet tecrübesi olmayanlara bu yetkiyi sakın vermeyin, maceraya girmeyin.Fakat bu kalabalık onlara bu yetkiyi vermeyeceğinizi gösteriyor.Bu büyük desteğiniz için teşekkür ediyorum,Allah sizlerden razı olsun.”dedi.
Cumhur İttifakı  MHP Mersin  Büyükşehir Belediye Başkan  adayı Hamit Tuna konuşmasında,”Mersin’de ne varsa Çarıklar’da da olacak.Tüm sorunlarınızı Hidayet Kılınç’la birlikte çözeceğiz.Belediyecilikte başarımızı ispat ettik,kıt imkanlarla bir köy olan Toroslar’ı modern bir şehir haline getirdik.İnşallah yetki verdiğiniz de Büyükşehir,hükümetimiz ve burada sayın Hidayet Kılınç ile Anamur’u kalkındıracağız.Anketlerde çok öndeyiz .Cumhur İttifakı kazanmasın diye uğraşanlar var, fakat başaramayacaklar.İnşallah seçimleri açık ara kazanacağız.”dedi.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop