CHP Adayı Deniz, Meclis Üye Adaylarıyla Sahada

CHP Adayı Deniz, Meclis Üye Adaylarıyla Sahada

Anamur Cumhuriyet Halk Partisi Seçim Çalışmalarını; İlçe Başkanlığının kontrolünde, Yönetim, Kadın ve Gençlik Kolları, Partili Üye ve Gönüllüler seçim faaliyetlerini aralıksız, yüksek moral ve seçimi kazanma odaklı sürdürüyor.
Bu haber 2019-03-04 11:06:51 eklenmiş ve 167 kez görüntülenmiştir.

‘’Anamur’da Durmuş Deniz’i, Mersin’de Vahap Seçer’i Belediye Başkanı yapmaya endeksli çalışmalar, Adayımız, İlçe Başkan ve Yönetimimiz, seçim Ana Komite üyelerinin koordineli çalışmaları ile planlanan şekliyle devam etmektedir.
Bu plana göre; Beş çalışma modeli aynı anda sürdürülmektedir.
Bunlardan ilki; İki yada üç kişilik, 40 - 50 gruptan oluşan çalışma gönüllüleri sabah dokuzda hareketle uzak mahallelerimizde (köy) ev-ev ziyaret edip, seçmenin elini sıkıp, gözüne bakarak adaylarımızı ve projelerimizi anlatmaktadır. Şu ana kadar beş mahalle dışında tüm köylerimizde seçim çalışmalarımızın ilk turu tamamlanmıştır.
İkinci Çalışma grubu, Gündüz işleri nedeniyle çalışmalara katılamayan gönüllülerimizden oluşan,  yine İki yada üç kişilik, 40 - 50 gruptan oluşan gönüllüler, akşam yedide partiden araçlarımızla hareketle merkez mahallelerde akşamları seçmenimizin kapısını çalarak, adaylarımızın tanıtımını yapmaktadır.  Bu çalışma modelimizde dört mahallemiz dışında tamamlanmıştır.
Üçüncü çalışma modelimiz olan; Adayımız, İlçe Başkan ve Yöneticilerimiz ile Meclis Üyesi Adaylarımızın da katıldıkları, Esnaf, Okul, STK, Resmi Kurumlar gezilerimiz aralıksız devam etmektedir. Dördüncü çalışma sistemimizi Adayımız, o gideceği kişi yada aileye özel, yanına alacağı kişilerle yaptığı özel ziyaretler şeklinde yapılmaktadır.
Beşinci çalışma şeklimiz ise, akşamları mahallelerimizde miting havasında geçen toplantılarımızdır. Bu toplantılarımıza katılım ölçüsü ile hem ev-ev çalışmamızın semeresini görüp moral bulmakta hem de, eksiklerimizi görüp giderme şansı elde etmekteyiz. Akşam toplantılarına giderken çok özel bir çoğalma davetimiz olmamasına rağmen en az iki yüz araçlık bir konvoyla, müziksiz, kornasız kimseyi rahatsız etmeden mahallelerimize gitmekteyiz.
 
Şimdiye kadar yaptığımız dört toplantı da miting havasında geçmiştir. Ören toplantımıza katılanların sayısı iki bine yakındı, katılan, bizi dinlemeye gelen seçmenlerimize teşekkürler ederiz.
Bu çalışma sistemlerinin tümüne adayımızın ailesi, tüm akrabaları katılmaktadır. Özellikle de eşi Derya hanım, tüm köy ve mahalle çalışmalarında gönüllülerle omuz omuza emek harcamış, akşamları da kapı-kapı gezerek adaylarımızın kazanması için her gün mücadele etmektedir.
Bu çalışmaların sonunda görüldü ki; Anamur Cumhuriyet Halk Partisi adayı, seçmenin nezdinde büyük kabul görmüş. İşindeki başarısı, düzgün aile yaşantısı, özellikle babası ve tüm akrabalarının saygınlığı, tanınırlılığı, tabi ki en önemlisi adayın nezaketi, hoşgörüsü ve mütevazi oluşu gönülleri kazanmış. Elini sıktığı herkes, muhabbetle gözüne bakıp, onun için güzel düşüncelerini aktarmaktadır. Hatta çok seçmen açıkça ben CHP’li değilim ama sana oy vereceğim demektedir.
Halkımızın bu yüce sevgisini kazanmaya, çok çalışarak, akşam mitinglerini 2 - 3 yerde yaparak, programımıza uygun, barışçıl, sevgi dolu kampanyamızı sürdüreceğiz.” İfadelerine  yer verildi.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop