Final’in Bursluluk Sınavına Yoğun İlgi

Final’in Bursluluk Sınavına Yoğun İlgi

Özel Anamur Final Anadolu Lisesi düzenlediği kabul (bursluluk) sınavına öğrenciler ve veliler büyük ilgi gösterdi.
Bu haber 2019-03-01 15:46:57 eklenmiş ve 69 kez görüntülenmiştir.

Okul Müdürü Halil Yılmaz, okul bahçesinde toplanan öğrenci ve  velilerine yaptığı konuşmada; “019-2020 Eğitim-Öğretim yılına yönelik Okulumuza öğrenci kabulü için düzenlemiş olduğumuz bursluluk sınavına yoğun ilgiden dolayı tüm Anamur halkına, değerli öğrencilerimize ve sayın velilerimize çok teşekkür ediyoruz. Ne mutlu bize ki öğrencilerimiz yarınlarını planlarken Final Ailesi olarak onlara katkı sağlıyoruz.
 “Ailelerin En Değerli Varlıkları Olan Evlatları, Bizim de En Değerli Emanetlerimizdir.” anlayışıyla hareket ederek çocuklarımızın hem akademik yönden hem de sosyal yönden başarılı olabilmeleri için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Uyguladığımız eğitim modeliyle başarı grafiğimizi yükseltmeye çalışacağız. Eğitim ve öğretimi  bir bütün olarak düşünerek çocuklarımızın akademik yönünü geliştirirken aynı zamanda sosyal yönden de dolu dolu yetişmesi gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle her yönden   “İyi Bir İnsan”  yetiştirme hedefi doğrultusunda çalışmalarımıza artan tempoyla devam edeceğiz. Eğitim hiçbirimizin hafife alamayacağı kadar ciddi bir iştir. Kutsallığı olan bir davadır.Her gencimiz bizim yarınımızdır, geleceğimizdir. Yetişmelerinde katkıda bulunduğumuz gençleri, ailelerine ve ülkemize birer kazanç olarak görüp bu anlayışla tüm velilerimize sonsuz teşekkürler.’’ Dedi.
Kabul sınavı  süresince  okul bahçesinde  bekleyen  veliler  çocuklarının  heyecanına ortak oldular.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop