İl sendika temsilcilerinden Ziraat Odası’na ziyaret

İl sendika temsilcilerinden Ziraat Odası’na ziyaret

Mersin’de faaliyet gösteren sendika temsilcileri, Anamur Ziraat Odasını ziyaret etti.
Bu haber 2019-03-01 14:44:20 eklenmiş ve 29 kez görüntülenmiştir.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Oda Başkanı Gümüş; “Sendika il temsilcileri odamızı ziyaret ederek yeni meclisimize ve yönetim kuruluna başarılar dilediler. Kamu Sen olarak odamızın çalışmalarını yakından izlediklerini ve Türk tarımına verdiği katkılardan dolayı teşekkür ettiklerini Anamur-Bozyazı Ziraat Odası’ndan tüm tüketicilere Kamu-Sen olarak yerli mal tüketilmesi gerektiğini söyleyerek Türk çiftçisinin desteklenmesinin bir zaruret ve milli bir mesele olduğunu dile getirdiler. Kamu-Sen üyeleri olarak ithal ürünlerden kaçtıklarını ve yerli Türk çiftçisinin ürettiği ürünleri tüketmek milli meselemizdir diyerek, ziraat odalarının ve Türk çiftçisinin dün olduğu gibi bugün de, yarın da yanlarında olduklarının bilinmesi gerektiğini dile getirdiler. Anamur -Bozyazı Ziraat Odası olarak bu ziyareti çok anlamlı buluyoruz Kamu-Sen ve  Kamu-Sen’e bağlı sendikaların Türk çiftçisinin yanında olmaları hem üreticilerimize hem de odamıza memnuniyet vermiştir. Bizlerde bütün olumsuzluklara, çaresizliklere ve imkânsızlıklara rağmen üretim yapmak onurumuzdur, gururumuzdur, şerefimizdir. Türk çiftçisi olarak 81 milyon insanımızı doyurmaya devam edeceğiz” dedi. 
Anamur Ziraat Odası’nı; Kamu-Sen İl Başkanı Metin Ercan, Türk Ulaşım Sen İl Başkanı İrfan Gök, Türk Diyanet Sen İl Başkanı Nuh Yerli, Türk İmar Sen İl Başkanı Mustafa Yılmaz, Türk Sağlık Sen İl Başkanı Nuri Kara, Türk Sağlık Sen İl Baş Yardımcısı Ayhan Güngör, Tük Sağlık Sen İl Baş Yardımcısı Özden Çıtak, Türk Sağlık Sen İl Baş Yardımcısı Mustafa Telefon, Türk Tarım Orman Sen İl Başkanı Habib Avcu, Türk İmar Sen İl Başkanı Fatih Sultan Yılmaz,  Türk Eğitim Sen Akdemiz İlçe Temsilcisi Türker Yılmaz,  Kamu Sen İlçe Başkanı Hayri Kılınç, Türk Diyanet Sen İl Başkan Yardımcısı İsa Kadiroğlu, Türk Sağlık Sen İlçe Başkanı Aydın Erzan,  Türk Büro Sen İlçe Başkanı Nihat Genç, Türk Diyanet Vakıf Sen İlçe Başkanı Ali Ayten ziyaret etti.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop