Anamur Ziraat Odası Yönetiminden Teşekkür Ziyareti

Anamur Ziraat Odası Yönetiminden Teşekkür Ziyareti

Mersin Limanında geçtiğimiz günlerde muz paketleri arasında 615 kilogram uyuşturucuyu yakalayan Mersin Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne ekibi ile birlikte ziyaret etti.
Bu haber 2019-02-27 15:22:22 eklenmiş ve 52 kez görüntülenmiştir.

 Anamur Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş, Mersin limanına giren gemilerin yeşil hattan kırmızı hatta geçmesi için bakanlık düzeyinde çalışma başlattıklarını  ve böylece daha sıkı bir denetimden geçtiğini söyledi. 
Operasyonu yürüten Mersin Valisi Ali İhsan Su, Emniyet Müdürü Mehmet Şahne ve Narkotik Şube Müdürü Berat Günçiçek´i makamında ziyaret eden Oda Başkanı Ahmet Şeref Gümüş, Meclis Başkanı Adem Çevik ve Oda yönetim kurulu üyeleri, operasyondan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.  
Bu tür operasyonlarda vatandaşın ve sivil toplum kuruluşlarının yanlarında olmalarının kendilerine güç verdiğini kaydeden Narkotik Şube Müdürü Berat Günçiçek;  “Uyuşturucu ticareti, bütün dünyanın ülkemizin ve gençliğimizin en büyük sorunudur. Bu sorunla biz azami mücadele yapıyoruz.  Bu mücadelede vatandaşlarımızın, diğer kamu kuruluşlarının, sivil toplum kuruluşlarının bizim yanımızda olduklarını görmek, bize daha büyük bir güç veriyor. İlginizden alakanızdan ve ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim.” Dedi.  
Üreticiler olarak bayram günü yaşadıklarını söyleyen Anamur Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş´te,  Valimize, Cumhuriyet Savcımıza Emniyet Müdürümüz ve Narkotik Şube Müdürümüz ve ekibine teşekkür eden Gümüş; “Biz Anamur Ziraat Odası olarak gemilerin yeşil hattan kırmızı hata geçmesi ile ilgili bakanlık düzeyinde bir çalışmamız oldu, Bakanlarımız ve hükümetimizi bu dizeyde bize yardımcı oldular.  
Yeşil hatta daha sıkıntısız bir ürün geliyordu. Ama şimdi kırmızı hata geçtikten sonra, daha denetimli, hem kaçakçılık, hemde bu tip uyuşturucularla ilgili daha kolaylaştı. Burada bakanlarımıza da teşekkür ediyorum. Bu operasyonların devamını istiyoruz.” Dedi.
 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer ANAMUR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop