Kılınç,”Anamur’da Hava Sporlarını Destekleceğiz”

Kılınç,”Anamur’da Hava Sporlarını Destekleceğiz”

Cumhur İttifakı MHP adayı Hidayet Kılınç, AKParti Anamur İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz,MHP İlçe Yönetimi ve Belediye Meclis Üyesi adaylarıyla birlikte Ören Antik Kent Eski Radar’ da yamaç paraşütü uçuşlarına izleyici olarak katıldı.
Bu haber 2019-02-25 11:27:09 eklenmiş ve 106 kez görüntülenmiştir.

.Anamurlu Havacılık Eğitmeni Süleyman Solak’ın organize ettiği uçuşların stardını Mersin Vali Yardımcısı Abdullah Şahin verdi. Mersin’den Akyas Akdeniz Yamaç Paraşütü Huseyin Atlı ve ekibi, Alanya’dan  Metin Akdenizli ve ekibi,Anamurlu paraşütçüler katıldı.
Piknik havasında geçen uçuşlar; gökyüzü sevdalılarına  kalkış alanında ve sahilde iniş alanında doyumsuz bir seyir izlemelerine olanak sağladı.
Cumhur İttifakı MHP adayı Hidayet Kılınç uçuş yapan pilotlara telsizle bağlanarak,iyi uçuşlar diledi.Anamur’da hava sporlarını destekleyecekleri belirtti.
Kılınç ,”Havacılık Eğitmeni Süleymen Solak’a da Anamur’da hava sporlarında güzel işler başardığını gördüğünü, böyle güzel bir ortam kurduğu için kendisine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”dedi.

 

 

Cumhurittifakı  Belediye  Başkan Adayı  Hidayet  Kılınç ve  AKParti İlçe  Başkanı  M.Feyzullah Yılmaz,yamaç paraşütü  etkinliğine  katıldılar.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop