İttifak Ruhu Anamur’da Pekişti

İttifak Ruhu Anamur’da Pekişti

Anamur Cumhur İttifakı Adayı Hidayet Kılınç, AK Parti ve MHP İlçe Teşkilat Başkanları, Kadın Kolları Başkanları ve partililer ittifak ruhunu pekiştirdiler.
Bu haber 2019-02-21 12:03:28 eklenmiş ve 361 kez görüntülenmiştir.

Cumhur İttifakı’nın ilçede başarı yakalaması için birlikte çalışan Belediye Başkan Adayı Kılınç, parti  yöneticileri, belediye  meclis üyeleri ve partililer,31 Mart akşamı büyük bir başarıya imza atacaklarını  söylediler.
ittifak konusunda bir sorun yaşamayan iki partinin tabanı, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı  Hamit Tuna, Anamur da ise  Hidayet  Kılınç’ı  Belediye  Başkanı  seçilmesi için  ellerinden gelen çabayı gösteriyor.
“CUMHUR İTTİFAKI BAŞARIYA ULAŞACAK”
Mersin, Anamur ve  diğer ilçelerde ittifakın güçlü ve diri durması gerektiğini belirten partililer bunun için ellerinden  geleni yaptıklarını  söylediler.
İki partinin ortak bir şekilde sahada sıkılmadık el bırakmayacağını belirten, Cumhur İttifakı’nın önde gelenleri,’31 Mart akşamı da büyük başarıyı yakalayacağız. Vatandaşlarımızla müspet konuşarak, gönül alıyoruz. Bir seçime giriyoruz. Karşımızda da bir ittifak var, onlar hakkında da kötü konuşmayacağız. Biz temiz bir ağızla temiz niyetlerimizi anlatıyor,  Büyükşehirde  Hamit Tuna’yı, Anamur’da  Hidayet  Kılınç’ı  neden Belediye  Başkanı seçmeleri  gerektiğini  anlatıyor, desteklerini  istiyoruz.’  Şeklinde  konuştular.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop