Kılınç,”Yerinde Oturan Bir Belediye Başkanı Olmayacağım”

Kılınç,”Yerinde Oturan Bir Belediye Başkanı Olmayacağım”

Cumhur İttifakı MHP Adayı Hidayet Kılınç,MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz ve Akparti ve MHP İlçe Yöneticileriyle Hal Esnafını ziyaret etti.Ziyarette Kılınç, ”Hal Esnafının Sorunlarını Çözeceğiz. Yerinde Oturan Bir Belediye Başkanı Olmayacağım”dedi.
Bu haber 2019-02-19 12:59:02 eklenmiş ve 118 kez görüntülenmiştir.

Cumhur İttifakı MHP Adayı Hidayet Kılınç Akparti ilçe Teşkilatı ile birlikte çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Cumhur İttifakı MHP adayı Hidayet Kılınç MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz,Akparti  ve MHP İlçe yöneticileriyle birlikte Anamur Yaş Sebze ve Meyve  Hali’ni ziyaret etti.Karşılamada Anamur Hal Müdürü Kılıç Aslan Oğuz ,Anamur Yaş Sebze Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Orhun Yıldız,komisyoncular ve çalışanlar tarafından karşılandı. Tek tek Hal Esnafını ziyaret ederek komisyoncuların ve çalışanların sorunlarını dinledi. Komisyoncular ve çalışanlar tarafından ilgiyle karşılaşan Kılınç’a Anamur’un sembolü olan muz ve çilek ikram edildi. Kılınç yaptığı konuşmada,”Anamur Hali’nin sorunlarını tesbit etmiştik, ziyaretimizde de komisyocularımızın ağzından Hal Esnafının sorunları dinledik.İnşallah bu iş bize nasip olursa; bize düşen görevleri genel iktidar ,Anamur Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesiyle birlikte çözeceğiz.Sayın milletvekillerimiz burada, ilçe başkanlarımız burada sorunlarınızı rahatlıkla dile getirebilirsiniz.Yapmayacağımız,yapamayacağımız hiçbir işe söz vermeyiz,bunu bilin.Bizi bugün heyecanla ve sıcak bir ilgiyle karşıladığınız için teşekkür ediyoruz.” dedi.
MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz da yaptığı konuşmada,”31 Mart’ta yapılacak olan seçim sıradan bir seçim değildir.Cumhur İttifakı kapsamında yerel seçimlere giriyoruz. Adayımız sayın Hidayet Kılınç gerçekten Anamur için bir fırsattır.Her yönüyle tecrübeye sahip,devletin yönetiminde olmuş,memleketine hizmeti ibadet gören ve halkımız tarafından çok sevilmektedir.Hal gezimizde de gördük ki sayın Hidayet Kılınç insanlarımıza çok yardımcı olmuş,beni şu saatte hastaneye geldiğim de karşıladın,bana şu yardımı yaptın diyen çok insanımızla karşılaştık.Anamur Hidayet Kılınç’ı bağrına bastı.Cumhur İttifakımızın adayı olarak Anamurumuzun sorunlarını biliyor.Sayın Hidayet Kılınç bu tecrübesiyle dertlere deva olacak, güzel yürekli bir insandır.Anamur’da Hidayet Kılınç,Mersin’de Hamit Tuna bizlerde Ankara’da sorunları çözeceğiz inşallah.”dedi.
Anamur Yaş Sebze Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Orhun Yıldız da komisyoncuların sorunlarını dile getirdi.Yıldız verilen sözlerin yerine getirilmesini ve seçimden seçime gelinmemesi gerektiğini dile getirdi.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop