Hasdeniz, halkımızın ilgisi hergeçen gün artıyor

Hasdeniz, halkımızın ilgisi hergeçen gün artıyor

İYİ Parti Bozyazı Belediye Başkan Adayı Sezai Hasdeniz saha çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Bu haber 2019-02-16 09:49:35 eklenmiş ve 90 kez görüntülenmiştir.

Bozyazı ilçesinde ayak basmadık yer, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmamak için zamanla yarışan İYİ Parti Bozyazı Belediye Başkan Adayı Sezai Hasdeniz, Bozyazı halkının kendisini bağrına bastığını belirterek gönüllülerle birlikte 31 Mart akşamına kadar sahada olacakları mesajını verdi.
Hasdeniz, siyasi ayrım yapmadan herkesi ziyaret ettiğini ve oylarına talip olduklarını belirterek,’  ziyaretlerimizde Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Adayımız sayın Burhanettin Kocamaz Başkanımıza ve şahsıma destek taleplerimde şimdiye kadar olumsuz bir cevap almadım. Zamanı iyi değerlendiriyorum,  gündüz iş yerlerini akşam ise ev ziyaretleri yaparak zamanı mümkün olduğunda iyi kullanıyorum. Onlarda düşüncelerini benimle paylaşıyorlar, önerilerini söylüyorlar.
Belediye Başkanı seçildiğim takdirde herkesin belediye başkanı olacağımı ve her zaman ulaşabileceklerini kapımın herkese açık olacağını ilçe halkı da biliyor.’  Diye konuştu.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop