İttifak bürosu açılışında tek vücut oldular

İttifak bürosu açılışında tek vücut oldular

Cumhur İttifakı’nın Anamur’daki ilk seçim bürosu yoğun bir katılımla törenle açıldı.
Bu haber 2019-02-13 12:02:09 eklenmiş ve 133 kez görüntülenmiştir.

Akdeniz Caddesi üzerindeki büronun açılışına MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, MHP Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç, MHP İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP İl Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın, AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, AKParti Kadın Kolları Başkanı Funda Cop, MHP kadın Kolları Başkanı Alime Yiğit, Ülkü Ocakları il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı.
AK Parti İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna ve Anamur Adayı Hidayet Kılınç’a Cumhur İttifakı olarak  destek verdiklerini  belirterek, ‘’İnanıyorum ki 1 Nisan'da Gebze'yi yönetecek ekip Cumhur İttifakı'nın adayı ve ekibi olacaktır. Bu anlamda Cumhur İttifakı'nın en güzel dayanışmasını Anamur’da sergileyeceğiz" dedi.
 MHP Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, kendisini destekleyen partililere teşekkür ederek başladığı konuşmasında  “2 aydır hep yanımda oldunuz. Sizlerin hakkı yol yapmakla, su getirmekle ödenmez. Allah sizden razı olsun” dedi.
Cumhur İttifakı  Adayı Kılınç,  Anamur’un   önemli sorunlarının  başında gelen,su  sorununu da  gündeme  getirerek,Anamur halkının çamurlu ve tuzlu  içmeyi hak etmediğini  söyledi.
Bazı  Adayların,sosyal medya hesaplarından göndermeler  yaptığını  da belirten  Belediye  Başkan Adayı  Hidayet Kılınç;’’Ben O’na şunu söylüyorum; ‘Sen Anamur’da Şehr’ül Emin olmadığın takdirde seni muhatap almıyorum. Ne dersen de. ‘Bunların projesi yok’ diyorlar, ‘Bunlar bir suya takılmış gidiyor’ diyorlar. Büyükşehir Belediye Başkan adayım burada. O’nun bir sözü var, Anamur’u tuzlu ve çamurlu sudan kurtaracağız. Yolları yapacağız, suyu getireceğiz. Yıllardır çözülemeyen çöp sorununu çözeceğiz. Milletvekilliğimizde nasıl bu halka hizmet ettiysek, belediye başkanı olarak rozetimizi çıkararak millete hizmet edeceğiz. Bize güveniniz. AK Parti ve MHP olarak bütünleştik. Cumhur İttifakı’na sadık kalarak hep birlikte Anamur olacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın.”dedi.

MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna da “Aktif siyaset girdiğim 1995 yılından bugüne kadar partimizin bize verdiği tüm görevleri alnımızın akıyla yerine getirdik. Aslında ‘İleride şu olacağım, bu olacağım’ şeklinde bir hedefim yoktu. Ama durduğunuz ve olduğunuz yerde adam gibi durursanız millet size mutlaka bir görev yüklüyor, Allaha şükürler olsun” dedi.
Yoğun tempoyla çalıştıklarını ve bugüne kadar 300 bin insanın elini sıktıklarını ifade eden Tuna, “Allah nasip ederse 1 milyon 816 bin insanın belediye başkanı olmak istiyorum. Proje anlamında bir sıkıntımız yok. İnsanların derdine derman olma konusunda hep bir adım önde olduk. 15 bin 853 kilometrekarelik alanda Anamur’dan Çamlıyayla’ya kadar tüm vatandaşlarımızın belediye başkanı olmak istiyorum. 13 tane belediye ile Büyükşehir’i alacağız. Birleşirsek var oluruz. Ayrılırsak yok oluruz” diye konuştu.

 

 
 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop