Minik öğrenciler meslekleri yerinde tanıdı

Minik öğrenciler meslekleri yerinde tanıdı

Elmaşekeri Kreş öğrencileri öğretmenlerinin refakatinde merak ettikleri meslek gruplarını yerinde ziyaret ettiler.
Bu haber 2019-02-12 10:27:27 eklenmiş ve 51 kez görüntülenmiştir.

Elma Şekeri  Kreş Kurucu  Müdiresi  Senem  Poyraz, ‘’Kreşimizde  başlatmış olduğumuz “Büyüyünce Ne Olsam "proje kapsamında çocuklarımız meslek gezisinde gazeteciği, hemşirelik ve Telefon Telgraf  ve Mektuplarının ulaşımı  konusunda  PTT  yetkililerinden meslekleri  öğrendiler hem de eğlenerek güzel vakit geçirdiler” dedi. 

Anaokulu olarak başlattıkları proje ile minik öğrencileri hayata hazırladıklarını belirten Poyraz, ”Bu proje ile öğrencilerimiz, mesleklerin uygulayışını yerinde gören öğrencilerimiz çeşitli meslekleri  konusunda  daha fazla bilgi sahibi oldular. Yaparak yaşayarak gözlemleme fırsatı buldular.’ Diye konuştu.
İlk ziyaretlerini  Yeni  Anamur Gazetesine  yapan  öğrenciler, habercilik ve  gazetenin yayınlanışı  hakkında  bilgi edindiler. Daha sonra  İlçe  Sağlık Müdürlüğünü  ziyaret eden minik öğrenciler,sağlık kuruluşlarının  görevleri hakkında  bilgi  aldılar.
PTT  şubesini de  ziyaret eden öğrenciler,  burada  da çalışanlardan  telefon- telgraf ve  mektupların  sahiplerine  nasıl  ulaştırıldığını  ve merak ettikleri  sorulara  yanıt aldılar.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop