Başkan Tuna; “Mersindeki iş kaygısına son vereceğiz”

Başkan Tuna; “Mersindeki iş kaygısına son vereceğiz”

Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Akdeniz İlçesi’ne bağlı Yörükler Diyarı Huzurkent’te hemşehrileriyle bir araya gelerek, kenti geleceğe taşıyacak projelerini paylaştı.
Bu haber 2019-02-11 13:21:29 eklenmiş ve 60 kez görüntülenmiştir.

Huzurkentli hemşehrilerinin yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanan toplantıda Başkan Hamit Tuna’ya, Cumhur İttifakı Akdeniz Belediye Başkan Adayı M.Mustafa Gültak da eşlik etti.
Akdeniz İlçesi’nde hayata geçirmeyi planladıkları projelerini paylaşarak, vatandaşlardan Cumhur İttifakına destek isteyen Cumhur İttifakı Akdeniz Belediye Başkan Adayı M.Mustafa Gültak; “Biz inanmıştık. Görüyoruz ki Huzurkent bizden önce inanmış.Allah’ın izniyle buradaki coşku ve kalabalık 1 Nisan’a kadar daha da çoğalacak ve Cumhur İttifakı devletin bekasıyla Mersin’e imzasını atacak. İnşallah başta Büyükşehir  ve 13 İlçemizde zafer yazacağız” dedi.
Daha sonra söz alan Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, 31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçimlerinin önemi değinerek: “5 aydır Mersin’i karış karış geziyoruz. Allah’a şükürler olsun ki milletin yüzü bize dönük” dedi.
Başkan Tuna; “Memleket işi gönül işidir. Biz elimizi taşın altına koyduk. Sizi arkamızda gördüğümüz anda da moral ve motivasyonumuz daha da çoğaldı. Biz sizin bakışlarınızda yer almışız. Aramıza kimse giremez. Allah’ın izniyle. Biz Toroslar’ı; çalışma yol haritamızda bulunan sağlık, eğitim ve gençlik yatırımlarımızla bugün kentin en hızlı gelişen ilçesi yaptık. Bu iş vizyon işidir. Geleceği görebilme yetisine sahip olanlar güzel belediyecilik yaparlar. Her şey parayla da olmaz. Planlamayı ve projeyi doğru yapmazsanız verimli bir sonuç alamazsınız. Biz vatandaşımıza sorarız. Tarzımız bu. İstatistiğini alarak kamuoyuyla paylaşırız. Verimli dönüş olursa bu proje olur deriz. Kentimizi tanıyoruz ve insanlarımızın sosyal dokusunu da biliyoruz” dedi.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop