Kılınç, “Anamur’da Oyumuz yüzde yetmiş ”

Kılınç, “Anamur’da Oyumuz yüzde yetmiş ”

AK Parti ile MHP arasında kurulan Cumhur İttifakının Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç 31 Martta alacakları oy oranını yüzde yetmiş olarak açıkladı.
Bu haber 2019-02-08 17:00:51 eklenmiş ve 275 kez görüntülenmiştir.

Cumhurittifakı Belediye Başkan Adayı  Hidayet  Kılınç,MHP İl  Başkan Yardımcısı  Ramazan Yalçın, İlçe Başkanı  Adnan  Gübbük ,Kadın  Kolları Başkanı  Alime Yiğit,Ülkü Ocakları  Başkanı Hüseyin Batun,Belediye  Meclis  Üyeleri  ile  partililer  AKParti  İlçe teşkilatına  nezaket  ziyaretinde  bulunmalarının  ardından, iadeyi  ziyarette  bulundular.
AKParti  İlçe Başkanı  M.Fevzullah  Yılmaz, Kadın Kolları  Başkanı Funda Cop, Belediye  Meclis Üyeleri ile  partililer  yürüyerek geldikleri  MHP  ilçe  binası önünde Kılınç  ve parti  yöneticileri  tarafından  karşılandılar.
Parti binası önünde toplanan partilerle birer konuşma yapan MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük;ziyaretleri  nedeniyle  AKParti  İlçe Başkanı  Yılmaz ve  partililere  teşekkür ederek,saha çalışmalarını  ittifak olarak birlikte  yürüteceklerini  söyledi.
AKParti Anamur İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz da yaptığı konuşmada, Birlik beraberlikte rahmet, Ayrılıkta azap olduğunu  ifade  ederek;’  Biz birlikte yürümeye devam ediyoruz. Azabın içerisinde olanlar ne geleceğini sever..!, ne çocuklarını sever..!, ne çevresini sever..! , ne bayrağını sever..!,  ne vatanını sever, ne Allah’ını sever. Ancak bizler  birlikte rahmetle hareket ederek, Allah’tan korkan Milleti için canını verecek nitelikte, vatanına aşık olan, hürmeti sonsuz olan, birlikte yürüme ilkesinde bütün  makam mevkiyi  elin tersiyle iten iki tane onurlu, gururlu Camianın ferdi olarak ne kadar gururlansak, onurlansak azdır. Allah bir daha bizlere ayrılık gayrılık yaşatmasın. Pazara kadar değil mezara kadar götürsün. Rabbim bu birlik beraberliği daha da yücelterek, daha da geliştirerek devam etmesi, vatanını milletini, Allah’ını seven vatandaşlar olmayı bizlere nasip etsin.Liderlerimizin Çizdiği İttifak Yolundan Bir Milim Sapmayacağız’ dedi.
 İttifak Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç  MHP İlçe Teşkilatı Önünde toplanan kalabalığa hitap etti. 
Maşallah gün geçtikçe kalabalığımız artmakta. Allah’ın izniyle bizlerin karşısında adaylar değil.Hiç kimse duramayacak. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusuyda işte gönülleri bir olan sizler bu birlikteliğe resmiyet kazandırdınız. Her ikisine de teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun diyorum.
Vatandaşın kendilerine olan gönül birlikteliğinin her geçen gün artmakta olduğunu dile getiren Kılınç,  inşallah bu kalabalığımız artarak 31 Mart’a kadar devam edecek. Bizim hedefimiz Anamur’da inşallah %50 filan değil.Bizim hedefimiz  yüzde  yetmiş. İnşallah Türkiye’de Anamur rekor kıracak.
 Anamur’un dertlerini biliyoruz, Anamur’un ihtiyaçlarını biliyoruz, Hemşerilerimizin ihtiyaçlarını biliyoruz. Belediye başkanının ne olduğunu, ne gibi sorumlulukları olduğunu biliyoruz diyen Kılınç,  Belediye başkanı;  bu lafı hep tekrar ediyorum. Belediye Başkanı; Şehrül Emindir. Yani şehrin en emin kişisidir. Malını, canını, namusunu emanet edeceğin kişidir. Bu saydığım unsurları Şahsıma emanet etmekten hiç çekilmeyeceğinizi biliyorum. Bana verdiğiniz bu güveni boşa çıkarmayacağıma namusum ve şerefim üzerine söz veriyorum' şeklinde konuştu.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer ANAMUR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop