Anamur’da Cumhur İttifakı Kenetlendi

Anamur’da Cumhur İttifakı Kenetlendi

MHP 21.dönem milletvekili ve Anamur Belediye Başkan adayı Hidayet Kılınç,MHP İl başkan yardımcısı Ramazan Yalçın.MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük,ülkü ocakları başkanı ve çok sayıda Anamurlu ülkücüler, MHP Kadın kolları başkan ve yöneticileri ile yüzlerce MHP’li Parti ilçe merkezinden beş yüz metre mesafedeki AK Parti ilçe merkezine yürüyerek geldiler.
Bu haber 2019-02-06 17:00:23 eklenmiş ve 214 kez görüntülenmiştir.

Yüzlerce AK Partilinin cadde başında karşıladığı Cumhur İttifakı Adayı Hidayet  Kılınç ve MHP’ liler  sloganlarla AK Partililer  tarafından  karşılandılar.
MHP Heyetini parti ilçe merkezinde karşılayan ilçe Başkanı Feyzullah Yılmaz, Kadın  Kolları  Başkanı Funda  Cop  ve yönetim kurulu üyeleri  birbirlerine başarı dileklerinde bulundular.
kalabalık nedeniyle  parti  binasında yapılması  düşünülen  toplantı, yoğunluk  nedeniyle  bir anda  miting  havasına  dönüştü.
AK Parti ilçe Anamur ilçe başkanı Feyzullah Yılmaz Cumhur ittifakının seçimlere kadar el,ele,kol kola birlikte çalışacaklarını ve Anamur Belediyesini mutlaka alacaklarını söyledi.
Yılmaz, ”Anamur’da adayımız Hidayet Kılınç’a Cumhur İttifakı olarak tam destek vereceğiz. İnanıyorum ki 1 Nisan’da Anamur’u yönetecek kadrolar Cumhur İttifakı’nın adayı ve ekibi olacaktır” dedi.
MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbükte, seçimlerin  Anamur için hayırlı  olması dileğinde  bulundu.
MHP Mersin il Başkan yardımcısı Ramazan Yalçın “ sıkmadık el, bakmadığımız göz, çalmadık  kapı kalmayacak, gönül birliği içinde cumhur ittifakı Anamur Belediyesini alacaktır buna yürekten inanıyoruz.Birlikte çalışarak güç kazandık hedef yakın” ifadelerine yer verdi.
Cumhur İttifakı’nın MHP’li Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç ise yaptığı konuşmada  ” Anamur’umuzda seçimleri kazanacağız. Anamur’un tüm ihtiyaçlarını biliyoruz. Bilgi ve tecrübelerimi Anamur’a hizmet noktasında kullanmak için yola çıktım, ben yok,biz varız,hep birlikte hedefe Ulaşacağız,projelerimiz hazır,Cumhur ittifakının adayı olarak yeni bir Anamur ve yenilenen bir Anamur için hedef büyütüyoruz,seçimleri kazanacağız ,bunun sözünü sizlere buradan veriyorum” şeklinde konuştu.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop