CHP Belediye Başkan Adayı Deniz, seçim startını baba ocağından verdi

CHP Belediye Başkan Adayı Deniz, seçim startını baba ocağından verdi

Cumhuriyet Halk Partisi Anamur Belediye Başkan adayı Durmuş Deniz, seçim startını baba ocağı Akine Köyünden verdi.
Bu haber 2019-02-04 16:26:16 eklenmiş ve 192 kez görüntülenmiştir.

Köye hareket etmeden önce parti binasında Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel’in katımıyla toplantı düzenlendi.
Toplantının açış konuşmasını yapan CHP İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır, 31  Mart’a kadar  her partilinin  özveri ile  çalışarak, Durmuş  Deniz’i belediye   başkanı yapmak için çaba  göstereceğini belirterek’ Tek bir  hedefimiz var  Mersin Büyükşehir’de  Vahap Seçer’i, Anamur’da  Durmuş Deniz’i  Belediye Başkanı seçtirmek. Bunun için hepimiz çaba göstermek zorundayız ’dedi.
Gökçel burada yaptığı konuşmada,  tüm Belediye Başkan adaylarının birbirinden değerli olduğuna vurgu yaparak,’’Genel Merkezin takdiri Durmuş Deniz’den yana olmuştur.  Bundan sonra hepimiz Mersin adayımız Vahap Seçer ve Anamur adayımız Durmuş Deniz’i belediye başkanı için çok çalışmalıyız’  diyerek Deniz’e başarılar diledi.
Konuşmaların ardından partide toplanan yoğun kalabalık konvoy eşliğinde CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz’in baba ocağına gitti.
Akineliler, Köy konağı önünde CHP Milletvekili Cengiz Gökçel,  Belediye Başkan adayı Durmuş Deniz ve beraberindekileri kurban keserek karşıladı. Örnek bir ev sahipliği yapan Akineliler konuklara keşkek ve saç böreği ikram ettiler.
Şehitler anısına saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından, CHP İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır’ın açış konuşmasından sonra,  CHP Belediye Başkan aday adayları, Ayhan Güven, Özgür Özuğur, Mustafa Bakır ve Meltem Eroğlu konuşma yaparak, birlik beraberlik mesajları verdiler, ev sahipliği için Akinelilere teşekkür ettiler.

CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel  de yaptığı konuşmada “ Cumhuriyet Halk Partisi parti yetkilileri ince elediler sık dokudular bütün Türkiye’de halkını kucaklayacak Belediyeleri yönetirken halkıyla ve oradaki sivil dinamikleler beraber yönetecek adayları belirlemeye gayret gösterdiler. Burada hem Mersin Büyükşehir adayı hem de ilçe adaylarımız ve özellikle Anamur Belediye Başkan adayımız Sayın Durmuş Deniz halkın içinden köyden tarladan ve kırsaldan belediye başkan adayı olan bir arkadaşımız. Ben de Mersin’in bir köyünde doğan ve ailesi çiftçilik yapan, halen çiftçilikle uğraşan bir milletvekiliyim. Bunu Cumhuriyet Halk Partisi zaman zaman halktan uzak, halka yönelik politikalardan uzak diye eleştiriler getirenler var. Burada çok güzel örnekle karşı karşıyayız. Halkın içinden tarlasından köyünden bağından bahçesinden belirli makamlara biz Cumhuriyet Halk Partisi sayesinde geldik. Bize bu imkânları sağlayanlara teşekkür ediyorum. Ben hem çiftçilik hem de 11 yıl ziraat odası başkanlığı yapan bir evladınızım. Beni köyümden parlamentoya uğurladılar. Bizlerde Durmuş Deniz’in Belediye Başkanı olması için Akine köyünden yola çıkıyoruz ”dedi.
CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz de  yaptığı konuşmasında Akine’nin dayanışmanın imecenin ve kooperatifçiliğin öncüsü bir köy olduğunu kaydederek,  “ Barış sevgi ve kardeşlik yürüyüşünü köyümüzden başlatıyoruz. Ne patimiz ne ilçemiz de ne köyümüzde 1 Nisan itibariyle bir tane küs kırgın kalmayacak şekilde mücadelemizi yapacağız”. “Rahmetli babamın söylediği bir söz var, ‘sevgi taşarsa yüreğinizden, mutluluk eksik olmaz evinizden’ Çıktığım bu yolda bana destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim”.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer ANAMUR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop