Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Ehliz’den eğitim semineri

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Ehliz’den eğitim semineri

SAVA TMGDK tarafından, akaryakıt personeline yönelik eğitim verildi.
Bu haber 2019-02-04 10:01:00 eklenmiş ve 94 kez görüntülenmiştir.

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı(TMGD) Seval Ehliz, tarafından verilen madde farkındalık eğitimi kapsamında tehlikeli maddelerin güvenli ve çevreye zarar vermeden taşınması konusunda akaryakıt çalışanları görseller eşliğinde bilgilendirdi.
Anamur Belediyesi Meclis Salonunda BP, SHELL, ALPET, TP, GO, EVA Akaryakıt istasyonları personellerinin ilgi gösterdiği eğitim seminerinde, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı(TMGD) Seval Ehliz, yükleme, doldurma ve taşımada görevli personelin sorumlulukları, araç ve gereçlerle yükleme, doldurma ve taşımada görevli personelin sorumlulukları, araç ve gereçlerin levhalandırılması ve işaretlenmesi başlıklarını taşıyan konularda bilgiler verdi.
Eğitim seminerinde ayrıca, tehlikeli yüklerin karayolu ile taşınması hakkında Avrupa Anlaşması ADR kapsamında Tehlikeli Yükler hakkında ayrıntılı bilgi verdi.
Ehliz, bu yüklerin tedbir alınmazsa kamu güvenliği ve işletmeler açısından herhangi bir kazada nasıl sonuçlar doğurabileceği  de  görseller  eşliğinde tüm detaylarıyla   anlatıldı.
 Anamur Belediyesi nin de destek verdiği eğitimde kazaktan yada vs sebeplerden doğabilecek statik elektriğin, sigaranın, olabilecek bütün dikkatsizliklerden çıkabilecek kazaların dikkat edilmesinin önemi üzerinde duruldu.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop