Deniz, Sivil toplum örgütleriyle birlikte hareket edeceğiz

Deniz, Sivil toplum örgütleriyle birlikte hareket edeceğiz

CHP Anamur Belediye Başkan adayı Durmuş Deniz, saha çalışmalarına sivil toplum örgütlerini ve yerel basını ziyaretleriyle başladı.
Bu haber 2019-02-01 16:17:02 eklenmiş ve 153 kez görüntülenmiştir.

İlk ziyaretine Anamur kaymakamı Mehmet Kurdoğlu ile başlayan CHP Belediye Başkan adayı Durmuş Deniz, ardından Muhtarlar Derneği, Atatürkçü Düşünce Derneği, Esnaf ve Sanatkarlar odası, Esnaf ve sanatkarlar kredi kefalet kooperatifi, Muz Üreticileri Birliği ve Anamur Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ANTSO) başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle buluştu.
CHP Belediye  Başkan adayı  Durmuş  Deniz,Belediye  Başkan  a.adayı  Ayhan Güven ve  CHP  yönetim Kurulu  üyelerinin  ziyaretinde  konuşan  ANTO  Yönetim Kurulu  Başkanı Ferudun  Torunoğlu, daha önce Durmuş  Deniz’in oda yönetiminde bulunduğunu belirterek, Deniz’i  tebrik etti.
Seçildiği takdirde, STK’ların görüşlerini  önemsemesini ve tüm   kurum ve  kuruluşlarla  diyalog  halinde olmasını öneren Torunoğlu;’  belediye  başkanı seçildiğiniz takdirde  iyi bir ekip oluşturmanızı  ve  varlığı ile  yokluğu belli olmayan kent konseyini aktifleştirmenizi  talep ediyoruz. Kent  konseyinde alınacak kararlar  Anamur’un  geleceğini de  şekillendirir.Siz  ben karar aldım bitti,ben yaptım  oldu  demediğiniz  sürece bizler  sizin yanınızda  oluruz. Hepimizin  tek bir hedefi  var, Anamur’u hak ettiği  yere taşımak.Yeni  dönemde  seçilecek  Belediye Başkanı ile  Anamur’u daya yaşanılabilir hale  getirmek için bizlerde  üzerimize  düşen görevi yapacağız’ diyerek, 31 Marttan sonra  Sorunoğlu  olmaktan  çıkacağını söyledi.
CHP Belediye  Başkan a.adayı Ayhan Güven de, Ticaret  Odası Başkanı  Torunoğlu’nun şahsında  yönetim kurulu  üyelerine teşekkür ederek, adayları  Durmuş  Deniz’in yanında  olduklarını  söyledi.
CHP Belediye Başkan adayı Deniz, sivil toplum örgütlerini ziyaretlerinde, daha yaşanılabilir bir Anamur için, STK’ların görüşlerini alacaklarını ve mutlak surette Kent Konseyini aktif hale getireceklerini söyledi.
Tarımla ilgili  üzerine düşeni  yaptığına  vurgu yapan  Deniz,’  Anamur sevdalısı  biri olarak, tarım sektöründe  üzerime  düşen  görevi  yaptığıma inanıyorum. Ziraat Mühendisleri  Odası Temsilciliği  ve  Muz-Bir’in kurulmasında  öncülük ettim. O dönemin Tarım  Bakanını  ziyaret ederek, muzdaki  fonla ilgili  dosyalar sunduk. Anamur’da yağmurlama ve damlama sistemini Kamil Körhasanoğlu ile ilk kez biz yaptırdık. Kısaca tarım sektöründe de birçok yeniliğe öncülük ettim’
Anamur, tarımla olduğu gibi turizm alanında cazibe merkezi olacağız
Anamur’da tarım  sektörünün öne çıkmış olmasının, turizmin  gelişmesinde  engel teşkil etmeyeceğine  vurgu yapan  CHP Belediye Başkan Adayı  Durmuş Deniz,’ Tarım sektörünü olduğu kadar  turizm sektörünü  de önemsiyoruz.  Anamur’un turizm alanında cazibe merkezi haline getireceğiz. Yurt  içinde ve yurt dışındaki turizm şirketleriyle irtibata  geçerek, önce Anamur’un güzelliklerini görsel olarak  anlatacağız. Mamure kalesi ile  Dragon çayı arasındaki  yeri  turizme  açacağız. Özellikle Dragon çayı kenarına yürüyüş ve bisiklet yolları yapacağız. Özellikle kent konseyini  aktif hale getirerek, burada alınan  kararları  önemseyeceğiz. Turizm tanıtım ekibi oluşturarak, Anamur’un tanıtımını daha profesyonel şekilde yapacağız’’şeklinde açıklamalarda bulundu.


Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop