ESNAF ODASI İLE TEB ARASINDA PROTOKOL

ESNAF ODASI İLE TEB ARASINDA PROTOKOL

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası arasında protokol imzalandı.
Bu haber 2019-01-28 12:03:31 eklenmiş ve 1119 kez görüntülenmiştir.

Protokol ile oda üyesi esnaflar, uygun faiz ve vadelerle kredi kullanabilecek.
Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası arasında, oda üyesi esnaflara kolaylık sağlayacak kredi imkanlarını sunan bir protokol imzalandı.
Esnaf ve Sanatkarlar Odasında gerçekleştirilen imza töreninde konuşan, Anamur Esnaf ve  Sanatkarlar  Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, Türk Ekonomi Bankası ile esnaflara kolaylık sağlayacak kredi imkanlarını sunan bir protokole imza attıklarını belirterek, protokolün Anamur esnafına hayırlı olmasını diledi.
TEB Anamur Şube Müdürü Serdal Sönmez de, TEB’in tüm Anamurlulara hizmet vermekten memnun olduklarını belirterek, ‘  Esnaf Odası ile yapmış olduğumuz protokol kapsamında oda üyelerine bir kampanya ile hizmetimize devam ediyoruz. Bu kampanya esnaflarımızın, bankamızdan uygun faiz ve vadelerde kredi kullandırarak, ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olacak. Kampanyada esnaflarımız işletme veya yatırıma yönelik nakit ihtiyaçlarını bankamızdan karşılayabilecekler.’diye konuştu.
Konuşmaların ardından, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin ile TEB Anamur Şube Müdürü Serdal Sönmez tarafından esnaflara kolaylık sağlayacak protokolün imzaları atıldı.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop