MHP Anamur Belediye Başkan Adayı Kılınç’tan Yarıyıl Tatili Mesajı

MHP Anamur Belediye Başkan Adayı Kılınç’tan Yarıyıl Tatili Mesajı

2018 / 2019 Eğitim ve Öğretim yılının ilk yarıyılının sona ermesi ile birlikte ilçemiz Anamur’da da binlerce öğrenci karne heyecanı yaşadı. 21.Dönem Mersin Milletvekili ve Milliyetçi Hareket Partisi Anamur Belediye Başkan Adayı Kılınç da bir mesaj yayınladı.
Bu haber 2019-01-19 13:10:19 eklenmiş ve 328 kez görüntülenmiştir.

Kılınç mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sevgili öğrenciler umutla ve heyecanla başladığınız bir eğitim ve öğretim yılının yarısını tamamladınız.Tatil bir dinlenme süreci olduğu kadar, değişik etkinliklerin de yapılabileceği bir zamandır. Araştırma, inceleme, gözlem yapma ve en önemlisi de bol bol kitap okumaya yönelmelisiniz. Sağlık ve mutluluk içerinde bir tatil geçirmenizi diliyorum.
Sevgili veliler; sizler de çocuklarınızla beraber tüm yıl bir özveri ortaya koydunuz. Çocuklarımızın başarılarını; sadece karnelerinden, karnedeki notlarından ibaret görmemeli, onları davranış ve tutumlarıyla da değerlendirmeliyiz. Karneler, sadece dönem boyunca yapılan çalışmaların, gösterilen performansın neticesidir, başarının değerlendirilmesinde ise sadece bir araçtır. Unutmamalıyız ki karne, öğrencimizin değerini, şahsiyetini, kişiliğini ve zeka seviyesini belirleyecek bir gösterge değildir.
Kıymetli öğretmenler; çocuklarımızın eğitimi için verdiğiniz emeklere minnettarız. Dünyanın en şerefli ve ağır görevini ifa etmektesiniz. Ülkemizin kalkınması, refaha kavuşması ve sevgili çocuklarımızın çağın gerektirdiği bilgi donanımına kavuşması için gecenizi gündüzünüze katarak çalıştığınız için teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum." dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop