Anamur MHP Yönetim Kurulu’ndan Yemekli Toplantı

Anamur MHP Yönetim Kurulu’ndan Yemekli Toplantı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Anamur İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri yemekli toplantıda biraya geldi
Bu haber 2019-01-17 08:12:19 eklenmiş ve 3418 kez görüntülenmiştir.

Toplantı, partide yapılan haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı yerine bir restaurantta sohbetli bir toplantı halinde yapıldı. Toplantıda MHP’lilerin  hayli sevinçli ve morallerinin yüksek olduğu görüldü.
Toplantıya 21.Dönem MHP Mersin Milletvekili ve MHP  Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç,MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük ve Yönetim Kurulu üyelerinin tamamı katıldı.Toplantının açılışında konuşan MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük, “15 Aralık’ta adayımızın Anamur’a gelmesiyle start verdiğimiz yerel seçim çalışmalarına adayımız sn Hidayet Kılınç ‘la birlikte son hızla devam ediyoruz.Şimdiye kadar hem adayımız hem de siz değerli yönetim kurulu üyelerimiz çok değerli çalışmalar yaptınız.Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”dedi.
MHP  Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç da yaptığı konuşmada,”15 Aralık’taki muhteşem karşılamadan sonra hiç durmadık.Kurumları,işyerlerini,evleri,okulları ,hastaları ziyaret  ediyoruz.Vatandaşımızın iyi gününde de ,zor gününde de yanında olmaya çalışıyoruz.Eski milletvekili olduğum için vatandaşlardan devletle ,kurumlarla hastanelerle olan taleplerine çözüm bulmaya çalışıyoruz.Çalışmalarımız çok verimli geçiyor.Hep birlikte koşturuyoruz.Hepinize teşekkür ediyorum.”dedi. Gece geç saatlere kadar devam toplantıda şimdiye kadar yapılanlar.Bundan sonra yapılacak olanlar konuşuldu.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop