Anamur’da Fenerbahçeliler Derneği Resmen Kuruldu

Anamur’da Fenerbahçeliler Derneği Resmen Kuruldu

Anamur’da Fenerbahçeliler derneği kuruldu. Kısa süre önce geçici yönetim ile faaliyete başlayan Anamur Fenerbahçeliler derneği ilk genel kurulunu yaparak yeni yönetimi belirledi.
Bu haber 2018-12-04 14:20:30 eklenmiş ve 2108 kez görüntülenmiştir.

Mehmet Satar,, Ufuk Katık ve Av.Çağan Uysal’ın divan heyetine seçildigi genel kurulda konuşan dernek genel sekreteri Onur Atik, dernegin Anamur’da Fenerbahçelileri bir araya getirecegini ve  sportif çalışmalarının yanı sıra sosyal ve toplumsal çalışmalara da ağırlık vereceklerini söyledi.Üç yıllık tahmini bütçe olarak yüz bin lira hedeflediklerini belirtten Atik,Anamur’da çok sayıda iş adamı ve yeni yönetim kurulu üyelerinin ellerini taşın altına koyacaklarını belirtti.
Yeni yönetim kurulunun ilk toplantısında Başkanlığa getirileceği kesin gözle bakılan,  geçici başkan iş adamı Abdulnasır Aydın ise beş yıl boyunca hiç bir ücret talep etmeden dernek binası vereceğini söyledi. Derneğin masa, sandalya ve koltuk takımı gibi tefrişatlarını ise iş adamı Hacı Ahmet Güven’in karşılayacağı belirtildi.
Anamur’da Fenerbahçe maçlarının dernek binasında tüm üyeler ve taraftarlarca birlikte izleneceğini belirtilirken, dernek aidatının ise 80 lira olduğu açıklandı.
Yapılan seçimlerden sonra ilk toplantısı yapan Fenerbahçeliler derneğinde Başkanlığa Abdulnasır Aydın getirilirken Başkan yardımcılıklarına A.Onur Atik ve Hacı Ahmet Güven, sekreterliğe A.Fahrettin Öztürk, saymanlığa Alpaslan İslam Gümüş, yönetim kurulu üyeliklerine ise İsa Fidan, Dr.Cem Adil, Hüseyin Öztürk, Aziz Bozkurt, Erdal Karan ve Tekin Mutlu getirildi.
Denetim kuruluna ise Ertuğrul Gülcan,Alaattin Güzel ve Mehmet Satar seçildiler.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop