Anamur Ziraat Odası ile TEB çiftçi için protokol imzaladı

Anamur Ziraat Odası ile TEB çiftçi için protokol imzaladı

Türkiye Ekonomi Bankasından ’TEB TARIM HEP TARIM’ uygulaması Anamur’da da start aldı.
Bu haber 2018-11-22 09:25:56 eklenmiş ve 2724 kez görüntülenmiştir.

Anamur Ziraat Odası ile Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) arasında çiftçiye özel kredi protokolü imzalandı. 
Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş ve TEB   Anamur Şube Müdürü Serdal Sönmez tarafından imzalanan protokol kapsamında oda üyeleri, TEB'in çiftçilerin ihtiyaçlarına uygun, tarımsal üretim şartlarını ve dinamiklerini esas alan Tarım Bankacılığı ürünleriyle avantajlı koşullarda kredi fırsatı bulacak. 
Anamur Ziraat Odası'yla TEB arasında yapılan protokol kapsamında odaya bağlı üyeler; tohumdan gübreye ve yeme kadar tüm ihtiyaçlarını avantajlı koşullarda sağlayabilecekleri TEB Harman Kart ile ödemelerini yapabilecekler. 
TEB Anamur Şube Müdürü Sönmez,’2008 Yılında Tarım Bankacılığına giriş yapan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)’TEB TARIM HEP TARIM’ sloganı ile
her daim çiftçinin yanında olmaya özen göstermiştir.
20 Kasım 2018 tarihinde Anamur Ziraat Odası Başkanlığı ve TEB Anamur şubesi arasında protokol imzalamış olup TEB Tarım Hep tarım sloganıyla Anamur, Bozyazı ve Aydıncıkta ki çiftçilerimizin tarımsal faaliyetlerinde ihtiyaç duyulan tohum, fide, zirai ilaç, mazot(AKARYAKIT) yem, tarımsal ekipmanlar ve buna benzer harcamaların finansmanı amacıyla üreticilere tahsis edilecek olan tarımsal kredi e tarım kartı “Harman kart” ile çiftçinin yanında olmaya ve destek vermeye devam edecektir.’ Diye konuştu.
Şube müdürü Sönmez; Mersin’in, en yüksek tarım potansiyele sahip olan ilçelerinden biri olan Anamur ilçesinin Çiftçilerine finansal anlamda destek olmaya her zaman hazır olduklarını belirtti ve çiftçilerimizin Kredi ihtiyaçlarının yanı sıra tasarruflarını da yüksek oranlarla değerlendirebileceklerini söyledi. 

Anamur Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş ise, bu protokol ile çiftçilerin uygun fiyatlar ile finansman ihtiyaçlarını giderebilecek olmalarından memnuniyet duyduklarını ifade etti.

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop