Şekerbank’tan Anamurlu Üreticilere Finansman Desteği…

Şekerbank’tan Anamurlu Üreticilere Finansman Desteği…

Kuruluş amacı tarımın finansmanı olan ve 65 yıldır üretenin yanında yer alan Şekerbank,Anamur ilçe tarım müdürlüğü ile protokol imzaladı.
Bu haber 2018-11-10 08:25:15 eklenmiş ve 1519 kez görüntülenmiştir.

Banka imzalanan protokol kapsamında, bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarını uygun faiz oranlarıyla karşılıyor ve kredi geri ödemelerini yılda bir hasat zamanında yapmalarına imkân sağlamaya  devam ediyor.
Şekerbank  Anamur  Şubesi,Anamur ilçe tarım müdürlüğü    ile protokol imzaladı.
 Bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarının karşılanmasının hedeflendiği protokol, Şekerbank anamur Şube Müdürü  Muzaffer Anıl Canatan ve Anamur ilçe tarım müdürü  Niyazi Sarıoğlu arasında imzalandı.
İmzalanan protokol ile Şekerbank, bölgedeki üreticilerin finansman ihtiyaçlarını hasat zamanı geri ödeme imkanı ve avantajlı faiz oranlarıyla karşılayacak.
Muzaffer Anıl Canatan  “Tarım sektörüne ve çiftçilerimize destek olmaya devam edeceğiz”
Şekerbank Anamur Şube Müdürü Muzaffer Anıl Canatan   protokolün imza töreninde yaptığı konuşmada, Anamurlu üreticilere banka olarak daha fazla destek olmaktan dolayı memnuniyet duyduklarını dile getirerek; “Şekerbank’ın üreteni destekleme misyonu doğrultusunda imzaladığımız protokol ile Anamur üreticilerimize finansman sağlıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana uzman kimliğimiz ile tarım sektörüne ve çiftçilerimize her zaman destek olduk ve olmaya devam edeceğiz” dedi.                                                      
Niyazi Sarıoğlu “Üretime yapılan destek ekonomiye ivme kazandıracaktır "
Anamur ilçe tarım müdürü Niyazi Sarıoğlu  da üreticilerimize yapılacak her türlü desteğin, ülke ekonomisine ivme kazandıracağını, ekonominin canlanmasına ve istihdama katkı olarak geri döneceğini söyledi.Niyazi Sarıoğlu “Üretim, ülkelerin refah düzeyinin artması ve kalkınmasının en büyük itici gücüdür” dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop