Anamur Yeni ve Ünlü Bir Danışmanlık Firması Kazandı

Anamur Yeni ve Ünlü Bir Danışmanlık Firması Kazandı

Ticari ve lüks gayrimenkul satışları yapan Coldwell Banker Danışmanlık Firması Anamur da hizmet vermeye başladı.
Bu haber 2018-09-17 11:37:18 eklenmiş ve 855 kez görüntülenmiştir.

Dünyanın en güvenilir -popüler gayrimenkul ve danışmanlık firmalarından olan Coldwell Banker Anamur Şubesi İskele Mahallesi Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi No:9A-11 adresinde hizmet verecek.
Anamur’da çok sayıda konut ve  işyeri yapan  inşaat  müteahhidi Nurettin  Yılmaz, Coldwell Banker İmaj  Gayrimenkul firmasında  bir süre seminerlere  katılarak, Broker  Owner  oldu.
Ülke genelinde ve yurt dışında şubeleri ve ofisleri bulunan firmanın binlerce çalışanı bulunuyor.
Gayrimenkul (Emlak)danışmanlığı alanında hizmet veren Coldwell Banker’ı Anamur’a kazandıran iş adamı Nurettin Yılmaz;’Yaptığım iş  gayrimenkul.Ev ve işyerleri  yapıyorum  bunların satışını  da  yine birinci elden kendimiz  yapıyoruz.Gayrimenkul  sektörünün  içinde olmam,Coldwell Banker  Gayrimenkul ve Danışmanlık  firmasıyla  bağlantı  kurmamda  etken oldu.Güvenirliği ve iş disiplini ile dünyada  kendini  kanıtlamış  bir firmanın şubesini açmak için de, İstanbul’da uzmanlar  tarafından  verilen  eğitimlere  katılarak, yeterlilik belgemi  aldım.Şube  hakkını verecekleri kişi hakkında çok araştırma  yapıyorlar ve  ondan sonra  eğitime  kabul ediyorlar.
Gayrimenkul (Emlak)  sektörü zengin fakir herkesime hizmet veren iş kolu, Gayrimenkulü satarken de, alırken da güvenirlik çok önemli. İnsanlar size neden güvenmeli önce bu sorunun cevabını vermelisiniz. Eğer ki,’ insanları kandırmıyorum, kaliteli iş yapıyorum, verdiğim sözü tutuyorum diyebiliyorsanız, siz güvenir bir bireysiniz demektir.
Coldwell Banker İmaj Gayrimenkul firması İşte bu noktada sizi aileye kabul ediyor.’diye açıklamalarda  bulundu.
.Coldwell Banker İmaj Gayrimenkul’da,alım,satım ve kiralamaların yanıra,kat karşılığı  arsa,portföy yönetimi,arsa, proje satışı,sera,ticari  gayrimenkul,kentsel  dönüşüm,gayrimenkul değerlendirme gibi  hizmetler  veriliyor.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop