İstikbal Göklerdedir Projesini Öğrenciler Şenlendirdi

İstikbal Göklerdedir Projesini Öğrenciler Şenlendirdi

Anamur Havacılık ve Extrem Spor Kulübü Derneğinin onay gören ve Yeşilay ile birlikte yürüttüğü, Bağımlılıkla Mücadele Destek Programı kapsamında gerçekleştireceği İstikbal Göklerdedir Projesinin kapanış toplantısı Ünlüselek tesislerinde gerçekleşti.
Bu haber 2018-05-31 14:02:46 eklenmiş ve 636 kez görüntülenmiştir.

‘İstikbal Göklerdedir Projesi ’ kapsamında gerçekleştirilen tüm etkinliklere katılan öğrenciler kapanış programında sertifikalarını aldılar.

Toplantının sunumlarını yapan Zübeyde Kalaycı,5 ay önce başlatılan projenin eğlenceli  olduğu  kadar  verimli  geçtiğini  belirterek,“Anamur’da 50 gencin hayatına dokunduk. Başarılı olduk. Bir dokunuş, bir alim çıkarır, bir alim bir dünya kurtarır düşüncesi ile vermiş olduğumuz bu yolun sonunda yeni başlangıçların olduğunu düşünmekteyiz” ifadelerine yer verdi.

Havacılık ve Extrem Spor Kulübü Derneği Başkanı Halil Ünlüselek de; “Projeyi büyük bir çabayla en iyi şekilde ilerlet-meye ve Anamur’un sesini Yeşilay’ın aracılığıyla Türkiye’ye ve diğer ülkelere duyurmaya çalıştık. Projemiz Türkiye 3.’sü olarak seçildi. Türkiye’deki 12 dernekten birisiyiz. Bu bizim derneğimiz adına ilk projemiz ve bu bölgede kazanılmış en iyi projedir. Gençlerimiz inşallah bu proje ile bir şeyler öğrenmiştir. Amacımız buydu. Gördüğümüz kadarıyla kendi yaşamlarında değişiklikler oldu. Her zaman dediğimiz gibi ‘İstikbal Göklerdedir’” dedi.
 Havacılık ve Exkrem Sporları Kulübü Derneği Proje Koordinatörü Sosyal hizmetler ve AB Uzmanı Mustafa Doğan ise, verimli geçen bir projenin ardından yeni projelerin gerçekleştirileceğini belirterek, projede emeği geçenlere teşekkür etti.

 “İstikbal Göklerdedir” projesi kapanış toplantısına; Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe,

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt Cömertler, MEÜ. Anamur Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi, Doç.Dr. Burçin Cevdet Çetinsöz, Gençlik ve Spor İşleri Müdürü Alpay Yalçın, İlçe Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürü Niyazi Sarıoğlu, ve projede görevli gençler ile aileleri katıldı.

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop