Anamur Fenerbahçeliler Derneği Kuruldu

Anamur Fenerbahçeliler Derneği Kuruldu

Anamur Fenerbahçeliler Derneği, inşaat müteahhidi Apdullanasır öncülüğünde resmen kurularak faaliyetlerine başladı.
Bu haber 2018-05-22 13:16:50 eklenmiş ve 1546 kez görüntülenmiştir.

Antalya Fenerbahçeliler Şube Başkanı Alican Demirci’nin destek verdiği ve kurulmasında öncülük ettiği Anamur Fenerbahçeliler derneğinin Başkanlığına işadamı Abdulnasır Aydın getirildi.
Derneğin yönetim kuruluna ise Onur Atik, Fahrettin Öztürk,Dr. Cem Adil,H.Ahmet Güven,Aziz Bozkurt,Serdar Dere,Hasan Bozdoğan ve Ufuk Katık  görev aldı.
Anamur Fenerbahçeliler Derneği Kurucu Başkanı Apdulnasır Aydın, dernek kurma  aşamasının, Anamur’daki  tüm Fenerbahçe  sevdalılarını  tek çatı  altında toplamak  adına adım attıklarını  söyledi.
Dernek Başkanı Aydın,
''
Anamur’da ihtiyaç duyulan derneğimizin kuruluşunu gerçekleştirdik. Geniş tabanlı ve çok katılımla bir dernek hedefliyoruz. İlk olarak derneğimizi Fenerbahçelilere yakışan bir Dernek Binasına ve lokaline kavuşturacağız. Ardından da bu derneğimizde tüm Fenerbahçelileri bir araya getireceğiz. Ses getiren sosyal projelere imza atacağız ve Anamur ve Bozyazı ilçelerinde  var olan Fenerbahçe sevgisini daha da geliştireceğiz ve bu potansiyeli değerlendireceğiz. Tüm Fenerbahçe taraftarlarımızı derneğimize üye olmaya davet ediyoruz. Her şey Fenerbahçe için olacak “ dedi.
23 Nisan Caddesi Aydınlar apatmanı altında lokali açılan Dernegin içinde ilk genel kurul toplantısı  Temmuz  ayın içersinde yapılacak.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop