Özdemir: Kooperatifimizin Finansmanı Ellidört Milyon

Özdemir: Kooperatifimizin Finansmanı Ellidört Milyon

Kooperatifimiz esnafını desteklemeye, kucaklamaya ve nefes aldırmaya devam ediyor diyen Özdemir; “Bugüne kadar Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak yaptığımız girişimler sonucu kooperatifimiz ve esnaflarımız arasında bir aile bağı kurarak güzel bir şekilde faaliyetlerimizi yürütmekte ve esnafımızın sorunlarını çözmeye gayret göstermekteyiz. Kooperatifimizin finansmanı bugün itibariyle 54.000.000 TL ye ulaştı.
Bu haber 2018-05-15 15:44:34 eklenmiş ve 261 kez görüntülenmiştir.

Türkiye'de faaliyet gösteren 953 kooperatif arasında 16. sıraya kadar yükselmiştir.1.BöIge Birliği durum tablosunda 1. Sınıf kategorisinde bulunmakta ve en yüksek limit olan 200.000,00 TL kredi vermekteyiz. Bunun yanında değerli esnaflarımıza dükkan alımı için 500.000,00 TL ye kadar 10 yıl vadeli, sıfır ticari araç alımlarında da 500.000,00 TL ye kadar 5 yıl vadeli kredi vererek desteğimizi devam ettirmekteyiz.
 Kooperatifimizin bu seviyeye yükselmesinde başta yönetim kurulumuz ve çalışan personellerimiz olmak üzere bütün üyelerimizin etkisi çok büyüktür. Onların bu etkisini göz ardı edemeyiz. Kooperatiflere bu finansmanları sağlayan başta Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Başbakanımız sayın Binali Yıldırım ve yoğun gayretlerinden dolayı Gümrük ve Ticaret Bakanı sayın Bülent Tüfenkçi ye ayrı ayrı teşekkür ederiz. Ayrıca yine yoğun gayret ve desteklerinden dolayı TESKOMB genel başkanı sayın A.Kadir Akgül aradığımızda işini gücünü bırakıp bizlerin sorunlarını çözmeye çalışan destek olan 1 -Bölge Birlik Başkanı sayın Muhammet Yalçın’a Anamur Esnaf ve Sanatkarlar   Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetim kurulu başkanı     olarak yönetim kurulu adına teşekkür ederiz. Son olarak islamın yeryüzüne merhaba dediği, yeryüzünü teşrif en bol olduğu Ramazan ayı öncesi bütün esnaflarımıza ve değerli üyelerimize Anamur Esnaf      ve Sanatkarlar Kredi ve   Kefalet Kooperatifi başkanı olarak  yönetim kurulu adına hayırlı Ramazanlar diyerek bereketli kazançlar diliyorum” dedi. 

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop