Ünlüselek Ailesine Teşekkür Belgesi

Ünlüselek Ailesine Teşekkür Belgesi

Her yıl olduğu gibi bu yılda geçtiğimiz yıl vergisini düzenli verenlere Anamur Vergi Dairesi tarafından teşekkür belgeleri verildi.
Bu haber 2018-04-30 11:13:50 eklenmiş ve 1723 kez görüntülenmiştir.

Anamur Vergi Dairesi Müdürü Kuddusi Akdağ ve  Müdür Yardımcısı Abdullah Kırnık ile birlikte Ünlüselek Turistik tesisi  sahipleri Ünlüselek ailesini ziyaret ederek teşekkür belgesi verdi.
Uzay Ünlüselek,Halil  Ünlüselek ve  anneleri Meral Ünlüselek   ile bir araya gelen Anamur Vergi Dairesi Müdürü Kuddisi Akdağ ve Yardımcısı Abdulluh  Kırnık,  hem yüksek düzeyde hem de düzenli vergi ödeyen mükellefler arasında yer alan Ünlüselek işletmecilerine teşekkür etti.
Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Uzay Ünlüselek ise, vergilendirilmiş kazancın kutsal olduğunu belirterek esnaflık hayatı boyunca vergi konusunda son derece hassas davrandığını ve tüm vergilerini zamanında ve eksiksiz öde-meye gayret ettiğini söyledi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop