ANAMUR STANDI HİTERLANDI İYİLEŞTİRİLİYOR

ANAMUR STANDI HİTERLANDI İYİLEŞTİRİLİYOR

Anamur Sulama Birliğinin desteğiyle, Anamur stadı hinterlandında bulunan bölgenin dolgulama ve tasnif işlemlerine başlandı.
Bu haber 2018-03-28 15:34:36 eklenmiş ve 1425 kez görüntülenmiştir.

Meski Müdürü Adem Parlak zeminin en az 1 metre yükselmesi gerektiğini söyleyerek. “Bu sayede kültür merkezi de su baskınından kurtulmuş olacak, hem de ilerde yapılacak tesislerin susan kurtulacak.” Dedi.
Parlak “Anamur belediyesine dilekçe ile başvuruda bulanarak, buraya hafriyat dökülmesini talep ettik. Anamur belediyesinden ve müteahhitlerden destek bekliyoruz. İleriki zamanda buraya antrenman ve basketbol sahası gibi sportif etkinlikler de kullanılmak üzere zemini dolduruyoruz.” İfadelerine yer verdi.
Anamur Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Yalçın Alpay ise Anamur stadı ve hinderlandının iyileştirilmesi konusunda çalışmalarını aralıksız olarak sürdüreceklerini belirterek Başta Anamur Belediyesi olmak üzere spor’a gönül veren kurum ve kuruluşların desteklerini bekledikleri söyledi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop