Ünlüselek: Amacımız Alternatif Sporları Yaygınlaştırmak

Ünlüselek: Amacımız Alternatif Sporları Yaygınlaştırmak

Solak: Havacılık Sporuna gönül verenlere her geçen gün yenileri akleniyor
Bu haber 2018-03-03 13:32:23 eklenmiş ve 2146 kez görüntülenmiştir.

Havacılık Extrem ve Spor Kulübü Derneği Kulübü Derneği  Yamaç Paraşütü eğitim etkinlikleri   devam ediyor.
Paraşüt eğitmeni Süleyman Solak tarafından verilen eğitimlere, ilgi her geçen gün artıyor.
Dernek  Başkanı Halil Ünlüselek, amaçlarının havacılık sporlarını gençlere sevdirmek ve yaygınlaştırmak olduğuna vurgu yaparak,’  Spor dallarından biri olan havacılık sporlarını Anamur’da canlandırmak ve özellikle gençler arasında yaygılaştırmak istiyoruz. Yamaç paraşütü başlangıç eğitimimizi Paraşüt eğitmeni ve derneğimizin proje sorumlusu Süleyman Solak tarafından veriliyor.’dedi.
Paraşüt eğitmeni Süleyman Solak ise, verdiği eğitimlerde önceliğin uçuş güvenliği olduğunu kaydederek,’Yamaç paraşütü diğer hava sporlarına göre daha az tehlikeli olmakla beraber, meteoroloji ve insan faktörü ortaya çıktığında en fazla dikkat edilmesi gereken spor konumuna geliyor. Teorik eğitimlerin tamamlanmasının ardından, yer çalışmasının bitiminde tepe uçuşlarıyla eğitimlerimiz devam edecek.
Amacımız alternatif spor dallarını Anamur’da da yaygınlaştırmak ve havacılık sporuna ilgi duyanların sayılarının artmasını katkıda bulunmak ’dedi.
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop