ESNAF KREDİLERİ 500 BİN TL’YE ÇIKARILDI

ESNAF KREDİLERİ 500 BİN TL’YE ÇIKARILDI

Özdemir “Esnaf Kredilerindeki Artış, Türk Ekonomisine Katkı Sağlayacak”
Bu haber 2017-11-05 12:14:14 eklenmiş ve 339 kez görüntülenmiştir.

Anamur Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet  Kooperatifi  Başkanı Ahmet Özdemir, esnaf ve sanatkârlara verilecek kredilerin miktarının artırılması ve yeni kredi imkânlarının tanınmasına yönelik verilen kararla ilgili açıklamalarda bulundu.
Esnaf ve sanatkârların kullanacağı işletme kredisi limitinin 150 bin liradan 200 bin liraya çıkarılmasının önemine vurgu yapan Kooperatif başkanı Özdemir, ‘Kredilere piyasa faizi yerine hazine destekli faizlerin uygulanması esnaf ve sanatkâr kardeşlerimiz için önemli bir fırsat yaratacak. Kredilerin mevcut limitlerinin artırılması, piyasalardaki nakit akışını sağlayacak. Ayrıca bu imkânlar, üretimi artırmak ve iş yerlerini geliştirmek isteyen esnaf ve sanatkârlarımız için önemli bir teşvik olacak. İş yeri ve taşıt edindirme kredileri de esnaf ve sanatkârlara önemli bir imkân sağlayacak. Kullanılacak 500 bin lira limitli kredilere, hazinenin desteklediği düşük faiz uygulaması esnaf ve sanatkârlarımızı motive edecek ve riskleri azaltacak' şeklinde konuştu.
Özdemir,Sınırlı sermayesiyle üretim yapan, istihdam sağlayan, alın teri döken esnaf ve sanatkârlarımızın rahatlaması, yeni yatırımların önünün açılması ve uzun vadede Türk ekonomisine katkı sunması açısından önemli bir adım olacağını söyledi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop