KOÇ ZEYİNYAĞ FABRİKASINDA TEKNOLOJİK MAKİNALARLA KALİTELİ ÜRETİM

KOÇ ZEYİNYAĞ FABRİKASINDA TEKNOLOJİK MAKİNALARLA KALİTELİ ÜRETİM

Meyvesi bolluğun ve refahın, yaprakları, akıl ve başarının simgesi olan, kutsal meyve zeytinin, yağını çıkarmak için Anamur dışına gitmeye gerek kalmadı.
Bu haber 2017-10-05 23:41:01 eklenmiş ve 1988 kez görüntülenmiştir.

Anamur halkının yakından tanığı genç işadamlarından Adem Koç tarafından Karadere Mahallesinde geçtiğimiz yıl kurulan, günlük 40 ton kapasite ile kontinü sistemle çalışan, Koç zeytinyağı fabrikası yoğun ilgi görüyor.Tam donanımlı makineleriyle Anamur ve civar ilçe ilçelere hizmet verilmesinin yanısıra, gelecek sezon için projeler üreterek hayata geçirmek için yoğun bir tempoda  çalışan  Fabrika  sahibi  genç  iş adamı Adem Koç, Çarıklar  Mahallesinde ve Bozyazı ilçesinde gerçekleştirecekleri  proje ile  ilgili son aşamaya  geldiklerini  söyledi.

Bu zeytin sezonunda Koç Zeytinyağı fabrikasında en son çıkan makine ve ekipmanlarla müşterilerine en iyi hizmeti sunduğunu söyleyen Adem Koç “fabrikamızda en son teknolojiye sahip olan fabrikamızda, güçlendirilmiş yeni sıkma sistemimiz sayesinde zeytinden daha fazla yağ çıkarıyoruz. Vatandaşlarımız, zeytinlerinin nasıl yağa dönüştüğünü görebiliyorlar. Onlar çaylarını  içip  sohbet ederken kısa süre içinde  yağlarını alma imkanına  sahipler’ dedi.
Zeytinyağını alırken  bildikleri yerlerden  almaları konusunda  vatandaşlara  uyarılarda  da bulunan  Koç,
doğal zeytinyağını anlamanın en önemli ayrıntılarının renk, koku ve tat olduğunu söyledi.

Zeytinlerini  kilometrelerce  yol kat ederek  Mut yada Gazipaşa  götürmekten  kurtulan,giriş tarafına zeytin olarak boşaltılan ürünlerin makinenin diğer tarafından zeytinyağı olarak çıkmasını tanıklık eden  vatandaşlar’ Koç Zeytinyağ  fabrikasının açılmasıyla  birlikte çevre  ilçelere  gitmekten  kurtulduk. 10 dakikada geldiğimiz fabrikada bizler çayımızı içip eşimizle dostumuzla sohbet ederken, bir taraftan da, zeytininin nasıl yağa dönüştüğünü izliyoruz. Koç Zeytinyağı Fabrikası, bölgemiz için kazanç.’şeklinde konuştular.

 

 

 

 

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop